Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Powiatowa konferencja "Bibliotekarz – nowe spektrum działania"

Organizatorzy:

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny

Kiedy:

11.12.2018

Gdzie: ul. Sikorskiego 22
64-980 Trzcianka

Data publikacji: 2018-12-13 10:47:35

Kategoria

Literatura Inne

Tagi

konferencja

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

11 grudnia w Bibliotece Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance odbyła się powiatowa konferencja będąca zwieńczeniem trwającego od września projektu "Bibliotekarz – nowe spektrum działania".

Od września do grudnia w BPiCK odbywały się szkolenia, mające na celu rozwój kompetencji zawodowych bibliotekarzy w dwóch obszarach: nowych form pracy z użytkownikiem w bibliotece i rozwój osobisty bibliotekarzy powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Uczestnicy warsztatów mieli szansę rozbudzić na nowo nieco przygasłe zaangażowanie i nauczyć się zarządzania sobą w czasie oraz wypracować nowe metody pracy z użytkownikiem, dostosowane do obecnych potrzeb wymagającego klienta. W ramach projektu odbył się także wyjazd szkoleniowy do wrocławskich bibliotek.

Podczas wtorkowej konferencji odbyła się prelekcja dr hab. Artura Jazdona z Biblioteki Uniwersyteckiej UAM w Poznaniu na temat "Bibliotek publicznych w świetle oczekiwań i wyzwań współczesności". Zaproszony gość przedstawił największe wyzwania, jakie stoją przed współczesnymi bibliotekarzami, szanse, które niesie ten zawód, ale także zagrożenia wynikające ze stale zmieniającej się rzeczywistości. Po prelekcji przyszedł czas na podsumowanie projektu przez  Ewę Jaroszyńską, pełnomocnika do spraw merytorycznych BPiCK. Uczestnicy konferencji zostali również zaproszeni do obejrzenia wystawy fotograficznej "Działania promocyjne bibliotek". Zdjęcia znajdujące się na ekspozycji są efektem warsztatów "Biblioteka malowana obiektywem", w których brali udział bibliotekarze.

Projekt "Bibliotekarz – nowe spektrum działania" został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

JN

Lokalizacja wydarzenia

Podobne wydarzenia

Podobne w Twojej okolicy

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.