Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Moc, show i szał czyli BAS JAM 2019

Organizatorzy:

Koniński Dom Kultury

Kiedy:

22.02.2019

Gdzie: pl. Niepodległości 1
62-510 Konin

Data publikacji: 2019-03-07 15:13:19

Kategoria

Konkursy Taniec

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Hej, starzy wyjadacze, rośnie wam niezła konkurencja! Tak można podsumować BAS JAM 2019. W piątej edycji imprezy w Konińskim Domu Kultury rywalizowało prawie 60 uczestników: bboys & bgirls!

Na parkiecie w Strefie K Konińskiego Domu Kultury zmierzyli się uczestnicy zajęć break dance z KDK z grupy Body and Soul oraz tancerze z Poznania, Łasku, Konstantynowa Łódzkiego, Kazimierza Biskupiego.

Główną atrakcją imprezy były bitwy 1 vs 1 w trzech kategoriach wiekowych do 8, 12 i 16 lat. Wielu tancerzy czuło się na parkiecie jak ryby w wodzie. Dawali prawdziwe show! Szacunek też dla tych, którzy startowali po raz pierwszy. To było dla nich wielkie przeżycie.

Oprócz widowiskowych bitew, były pokazy filmów, walka taneczna Goście vs Gospodarze i koncert rapowy Oparci o prawdę z Konina. Nie mogło zabraknąć piosenki ,,Robimy se rapa” w wykonaniu DJ Moc (Leszka Torzeckiego), który razem z córką Michaliną tym utworem podbił serca jurorów i publiczności telewizyjnego programu Mam Talent. Niestety, Michalina się rozchorowała i nie mogła przyjechać na koncert. Pozdrowiła jednak wszystkich przez telefon.

Bitwy bboyów sędziowali: Bboy Dr Hefo, Bboy Quanta, bboy Stachu. Za gramofonami DJ Moc, a całość poprowadził Bboy Ryba, czyli Grzegorz Ambroziak, instruktor grupy Body and Soul z Konińskiego Domu Kultury i pomysłodawca imprezy. Sponsorem nagród dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach była firma Diamante Wear, która ufundowała vouchery na zakupy w wysokości 300 zł.

Oto zwycięzcy poszczególnych kategorii:

W kategorii do 8 lat wygrał Tymon Skonieczny z Łasku, 2 miejsce zajął Iwo Wysocki z Konina. W najliczniejszej kategorii do 12 lat najlepszym tancerzem wybrany został Dawid Romero z Poznania, 2 miejsce – Jan Szyszyński również z Poznania. W kategorii do 16 lat nie miał sobie równych Grzegorz Smoczyk z Poznania, 2 miejsce zajął Fabian Staszak z Konina.

Gratulujemy! Do zobaczenia za rok!

Lokalizacja wydarzenia

Podobne wydarzenia

Podobne w Twojej okolicy

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.