Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Halloweenowe Dzieciaki w Centrum

Organizatorzy:

Koniński Dom Kultury

Kiedy:

21.10.2018

Gdzie: pl. Niepodległości 1
62-510 Konin

Data publikacji: 2018-10-26 12:31:11

Kategoria

Film Warsztaty Dla dzieci

Tagi

Dzieciaki w Centrum

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Czarne koty, rozmowy o filmach, zabawa w mumie, break dance dla odważnych oraz świetne, europejskie kino – tak było w Kinie Centrum w Konińskim Domu Kultury podczas akcji Dzieciaki w Centrum 21 października.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum organizują projekt "Dzieciaki w Centrum" wspólnie z siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest promocja europejskiego kina. "Dzieciaki w Centrum" to połączenie edukacji filmowej i świetnej zabawy. Raz w miesiącu zapraszamy całe rodziny na film familijny, następnie dzieci uczestniczą w warsztatach filmowo-artystycznych, a rodzice w tym czasie oglądają wybrany europejski tytuł.

Na rozpoczęcie nowego sezonu projektu zaproponowaliśmy przedpremierowy pokaz komedii "Mała Czarownica" produkcji niemieckiej i szwajcarskiej. To opowieść o Czarownicy, która ma "zaledwie" 127 lat i wciąż jest zbyt młoda, by wziąć udział w corocznym Sabacie na Łysej Górze. Jednak nie przejmuje się tym i zakrada się na Łysą Górę, aby podejrzeć inne czarownice. Przed wejściem  do sali kinowej dzieci otrzymały balony z logo "Małej Czarownicy". Rodzice obejrzeli natomiast francuski dramat "Jesień we Francji" o miłości ponad granicami i walce z przeciwnościami losu.

Podczas warsztatów filmowo-artystycznych z elementami halloweenowego szaleństwa, dzieci spotkały się z pedagogami i instruktorami z Konińskiego Domu Kultury. Specjalistka od teatru, Elżbieta Gierasimow-Zakowany, rozmawiała z dziećmi o przesłaniu filmu i roli aktorów. Nie zabrakło świetnej zabawy i tworzenia żywych mumii. Instruktor tańca break-dance, Grzegorz Ambroziak, zaproponował najmłodszym szaleństwa na parkiecie. A instruktorka Marta Merdzińska zaprosiła dzieci do artystycznej pracy nad czarnymi kotami wyciętymi z papierowych talerzyków. Wszystkie dzieła mali artyści zabrali do domu.

Kolejne "Dzieciaki w Centrum" już 25 listopada, a świąteczna odsłona warsztatów – 16 grudnia. Zapisy na warsztaty rozpoczynają się zawsze na tydzień przed akcją.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł).

Lokalizacja wydarzenia

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.