Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Fantazjana – Niekończąca się historia

Organizatorzy:

Grodziska Biblioteka Publiczna w Grodzisku Wielkopolskim

Kiedy:

24.11.2018

Gdzie: ul. Kolejowa 12
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Data publikacji: 2018-12-03 12:44:57

Kategoria

Teatr

Tagi

spektakl dla dzieci

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

"Więc uwierz w siebie. Bawiąc się, sięgnij gwiazd wiedząc, że to Twe przeznaczenie. Poczuj, że to Twój świat, uwierz w nie!". To przesłanie spektaklu teatralnego wyreżyserowanego przez Tomasza Banasika, który odbył się w sobotę, 24 listopada w ramach realizowanego projektu "WYLOGUJ SIĘ!...NA KSIĄŻKĘ".  Tym razem Grodziska Biblioteka Publiczna zaprosiła do bajkowego świata na autorski spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Prym Art pt. FANTAZJANA - Niekończąca się historia.

Spektakl opowiadał historię chłopca, Bastiana Baltazara Baksa, który po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potrafi porozumieć się ze swoim tatą. Często więc przenosi się w świat fantazji. Uciekając przed dokuczającymi mu starszymi kolegami chowa się w księgarni. Tam znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżywa najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Otwierając ją, Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, której grozi zagłada...Dzięki talizmanowi otrzymanemu od Dziecięcej Królowej przemierza fantastyczna krainę przeżywając rozmaite przygody z napotkanymi tam baśniowymi postaciami. Okazuje  się, że jest jedyną osobą, która może uratować świat fantazji...  Wspaniałe kostiumy, gra aktorów, oprawa muzyczna i scenografia pozostawiła wśród widzów niezapomniane przeżycia.

Agencja Artystyczna PRYM ART od ponad 10 lat realizuje szereg przedsięwzięć artystycznych i rozrywkowych. Jest producentem spektakli teatralnych, programów interaktywnych, warsztatów dla dzieci oraz dużych projektów muzycznych realizowanych przez kadrę reżyserów, scenografów i kompozytorów. Wieloletnia współpraca z plejadą gwiazd, muzyków, wokalistów i aktorów pozwala zapewnić odbiorcom niezapomniane artystyczne przeżycia. Przed grodziską publicznością wystąpili: Agnieszka Wajs, Amadeusz Smuła, Piotr Myszor i Dawid Pilszek.

Projekt WYLOGUJ SIĘ!... NA KSIĄŻKĘ" dofinansowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury i odbywa się pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

  

Lokalizacja wydarzenia

Podobne wydarzenia

Podobne w Twojej okolicy

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.