Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Dzień Babci i Dziadka w Bibliotece

Organizatorzy:

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera

Kiedy:

23.01.2019

Gdzie: ul. Benicka 9
63-700 Krotoszyn

Data publikacji: 2019-01-28 11:56:06

Kategoria

Inne

Tagi

Dzień Babci i Dziadka

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

W środę  23 stycznia 2019 r. Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera i Stowarzyszenie „Razem” zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na które przybyło liczne grono gości. Wszystkich obecnych powitały: dyrektor biblioteki Ewa Bukowska i prezes stowarzyszenia Elżbieta Gasztka, które złożyły babciom i dziadkom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Miłą niespodzianką był aktywny udział wnuków, które recytowały wiersze  i śpiewały piosenki poświęcone dziadkom. Występ w wykonaniu młodych artystów wprawił przybyłych gości we wspaniały nastrój. Dziadkowie mogli wziąć udział także konkursie „na wciąganie gumki w getrach”, który okazał się nie lada wyzwaniem dla uczestników. Następnie wystąpiła krotoszynianka Zuzanna Wasielewska, która zaprezentowała krótki koncert skrzypcowy. Zuzanna jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krotoszynie, a obecnie kontynuuje naukę w Liceum Ogólnokształcącym  i Szkole Muzycznej II stopnia w Poznaniu. Wielokrotnie  uświetniała swoimi występami imprezy organizowane przez bibliotekę i Stowarzyszenie „Razem”. Zgromadzeni byli pod dużym wrażeniem występu Zuzanny, który zakończył się bisem.

„Coś dla ciała” zaprezentowała Aleksandra Drygas, która opowiedziała o masażu  ajurwedyjskim. Masaż ajurwedyjski stanowi jeden z elementów holistycznego systemu medycyny naturalnej. Zalicza się go do najstarszej sztuki medycznej. Pełni wiele funkcji poprzez wpływ, jaki wywiera na poszczególne układy naszego organizmu. Dwie osoby mogły skorzystać z masażu dłoni, a wśród uczestników rozlosowano bon na masaż.

Spotkanie zakończyło się przy kawie i słodkim poczęstunku ufundowanym przez Cukiernię Rodzinną Janusz Witek i Piekarnię GS Krotoszyn .

Wiesława Patalas

Lokalizacja wydarzenia

Podobne wydarzenia

Podobne w Twojej okolicy

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.