Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Dzieciaki w Centrum szalały na karnawałowej imprezie

Organizatorzy:

Koniński Dom Kultury

Kiedy:

24.02.2019

Gdzie: pl. Niepodległości 1
62-510 Konin

Data publikacji: 2019-03-07 15:21:12

Kategoria

Film Warsztaty Dla dzieci

Tagi

Dzieciaki w Centrum

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

To była szalona niedziela w Konińskim Domu Kultury (24 lutego). Za nami karnawałowa odsłona projektu "Dzieciaki w Centrum". Nie zabrakło dobrych filmów i wspaniałej zabawy na dyskotece.

Dzieci wraz z rodzicami najpierw obejrzały film animowany "Corgi, psiak królowej" i zachwyciły się historią zabawnego, ale rozpieszczonego Corgiego, który musiał nauczyć się jak być zwyczajnym psiakiem. Przy okazji dowiedział się też jak ważna jest przyjaźń.

Po filmie dzieciaki ruszyły na karnawałową imprezę. W Strefie K pojawił się DJ Kuba Przerwa oraz instruktorzy: Elżbieta Gierasimow-Zakowany, Marta Merdzińska i Grzegorz Ambroziak, którzy nie dawali dzieciom odpocząć zapraszając do chwilę do nowych zabaw. Były więc tańce-wygibańce, wojny na balony czy tańce z balonami. Wsiedliśmy też do pociągu ,,byle jakiego” i odwiedziliśmy różne kraje próbując swoich sił w charakterystycznych dla nich tańcach. Jak przystało na karnawał nie mogło zabraknąć pokazu mody i konkursu na najlepszy karnawałowy strój. Tutaj liczyło się nie tylko przebranie, ale też umiejętność zaprezentowania się na parkiecie. Oprócz nagród dla zwycięzców każde dziecko otrzymało drobny upominek.

W czasie, gdy dzieci bawiły się na karnawałowej imprezie, rodzice oglądali w Kinie Centrum romantyczną komedię "Planeta Singli 3".

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt "Dzieciaki w Centrum" wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt "Dzieciaki w Centrum" zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

Kolejna odsłona projektu "Dzieciaki w Centrum" w niedzielę, 24 marca.

Lokalizacja wydarzenia

Podobne wydarzenia

Podobne w Twojej okolicy

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.