Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Dzieciaki w Centrum: kocia zabawa

Organizatorzy:

Koniński Dom Kultury

Kiedy:

13.01.2019

Gdzie: pl. Niepodległości 1
62-510 Konin

Data publikacji: 2019-01-20 22:34:45

Kategoria

Warsztaty Dla dzieci

Tagi

Dzieciaki w Centrum

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Dzieciaki i kociaki rządziły w Konińskim Domu Kultury 13 stycznia! Spotkanie "Dzieciaków w Centrum" kręciło się wokół kocich zabaw.

Na początek dzieci wraz z rodzicami obejrzały film animowany "Sekretny świat kotów". To opowieść o kotku Oskarze, który wyrusza w świat na poszukiwanie mitycznej kociej krainy Miaukocji. Po filmie dzieci wybrały się na warsztaty filmowo-artystyczne, a rodzice wrócili do kina, by obejrzeć nowy film Kingi Dębskiej "Zabawa zabawa".

Na warsztatach dzieci spotkały się z pedagogami i instruktorami z Konińskiego Domu Kultury. Z Elżbietą Gierasimow-Zakowany rozmawiały o tym kto pracuje przy powstawaniu filmów i jaka jest rola aktorów, reżysera czy scenarzysty. Nie zabrakło też zabaw z kotami w roli głównej. Dzieci miały okazję przemienić się w koty i zastanowić się jak wygląda świat widziany oczami mruczków.

Na zajęciach plastycznych z Martą Merdzińską powstawały kocie maski. Dzieci korzystały z wielu przyborów i stworzyły fantastyczne dzieła, które na pamiątkę zabrały do domu.

Nie zabrakło też szalonych zabaw tanecznych z Grzegorzem Ambroziakiem. Zgodnie z kocim tematem akcji, dzieci próbowały między innymi nauczyć się kilku kocich ruchów.

Projekt "Dzieciaki w Centrum" Koniński Dom Kultury i Kino Centrum organizuje wspólnie z siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt "Dzieciaki w Centrum" zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

Kolejne "Dzieciaki w Centrum" 24 lutego!
 

Lokalizacja wydarzenia

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.