Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Busem przez świat w Gnieźnie

Organizatorzy:

Miejski Ośrodek Kultury im. Klemensa Waberskiego

Kiedy:

26.03.2019 19:00

Gdzie: ul. Sportowa 3
62-200 Gniezno

Bilety: 10 zł

Data publikacji: 2019-02-27 10:53:46

Kategoria

Inne

Tagi

podróże

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Zapraszamy na nasze wystąpienie o 3-miesięcznej podróży starym busem przez Alaskę i Kanadę. Poza opowieściami o naszych przygodach, nie zabraknie też praktycznych porad na temat taniego podróżowania po tej części świata.

Miejsce spotkania:
Hala sportowo-widowiskowa im. M. Łopatki, ul. Sportowa 3

- data: wtorek, 26 marca 2019, g. 19:00
- cena biletów: 10 zł
- bilety do nabycia w Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie w Gnieźnie (już w sprzedaży)

Po spotkaniu będzie można kupić wszystkie 4 nasze książki. Książki są także dostępne w naszym sklepie internetowym, nie ma ich w księgarniach. www.sklep.busemprzezswiat.pl

Tytuł wystąpienia: "Busem przez świat. Alaska i Kanada"

O wystąpieniu:
Ola i Karol Lewandowscy, autorzy bloga Busem przez Świat w ponad 70 dni pokonali starym busem prawie 20.000 kilometrów przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady. Odwiedzili najpiękniejsze parki narodowe, szukali złota i tropili rosomaki. Spotkali dziesiątki niedźwiedzi, pływali kajakami po lodowcu i trafili na morderstwo w Twin Peaks. Zmierzyli się ze szlakiem do autobusu z Into the Wild i odnaleźli Polaka w motelu widmo. Z nimi poznasz Północ taką, jaka jest naprawdę – dziką, nieprzewidywalną i ucząca pokory. Na spotkaniu opowiedzą o swoich przygodach oraz zdradzą sposoby na tanie podróżowanie po Alasce i Kanadzie.

O nas:

Nazywamy się Karol i Ola Lewandowscy, mamy 30 lat i jesteśmy podróżującą parą. Podróżujemy po świecie naszym starym kolorowym busikiem i zawsze staramy się robić to jak najtaniej. Prawie nigdy nie podróżujemy sami - nasz bus jest 9-osobowy więc zabieramy ze sobą przyjaciół, czytelników naszego bloga i przypadkowo poznanych ludzi - dzięki temu jest taniej i weselej. W sumie podróżowało z nami już ponad 100 osób. W 9 lat odwiedziliśmy ponad 50 państw na 5 kontynentach i przejechaliśmy ponad 200 tysięcy kilometrów. Nasz blog www.busemprzezswiat.pl otrzymał nagrodę najlepszego Bloga Roku w kategorii Podróże a rok później nasz kanał na youtube został nagrodzony tytułem Twórca Wideo Roku w kategorii Poradnikowe. Na co dzień prowadzimy też wykłady i szkolenia na temat podróży i marketingu internetowego, realizujemy kampanie marketingowe w egzotycznych sceneriach oraz zajmujemy się organizacją podróży przygodowych dla firm.

Lokalizacja wydarzenia

Podobne wydarzenia

Podobne w Twojej okolicy

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.