Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Kalendarium wydarzeń bibliotecznych 20-26/11/2017

Babiak

Biblioteka Publiczna w Babiaku – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 2, tel. 63 271 17 67, www.gok-babiak.pl/biblioteka.html

wt., czw. 9.00-16.00, śr. 7.30-15.30, pt., sob. 9.00-17.00

Zabawa Andrzejkowa, 25.11, godz. 20.00, cena 10 zł

 

Białośliwie

Biblioteka Publiczna Gminy Białośliwie – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Podgórna 47, tel./fax 67 287 53 41, email: gokbiblioteka1@wp.pl

pn.-pt. 8.00-16.30, pierwsza sob. m-ca 10.00-14.00

„Latarenka wspomnień” – twórczość Zbigniewa Wodeckiego, 24.11.

 

Bojanowo

Miejska Biblioteka Publiczna, Rynek 10, tel. 65 545 64 64, www.biblioteka.gminabojanowo.pl

pn., śr., pt. 8.00-19.00, wt., czw. 8.00-15.00, sob. 9.00-13.00

„Choinka Świąteczna” – konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy oddać do 25.11.

 

Borek Wielkopolski

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Powstańców Wlkp. 4, tel. 65 571 61 50, www.biblioteka.borekwlkp.pl

pn. 10.00-18.00, wt., pt. 11.00-18.00, śr., czw. 9.00-16.00 Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, 20-24.11

 

Buk

Biblioteka i Kino Miasta i Gminy, pl. Stanisława Reszki 29, tel./fax 61 814 07 61, www.bibliotekabuk.pl

pn.-śr., pt. 10.30-18.00, czw., wyznaczone sob. 8.00-15.00

Wystawa malarstwa Katarzyny Judełki, kawiarnia przy kinie

 

Chodzież

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Michalskiego, ul. Kościuszki 32, tel. 67 381 81 38, tel./fax 67 381 81 08, www.biblioteka-chodziez.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-13.00

Spotkanie podróżnicze z Joanną Łapacz, 22.11, godz. 17.00

„Chodziescy protestanci w 500-lecie reformacji” – wystawa, Dział Historii i Tradycji Miasta Chodzież

 

Czarnków

Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnkowie – Miejskie Centrum Kultury, pl. Wolności 5, tel. 67 255 59 82, www.mbp.czarnkow.pl

pn.-pt. 8.00-17.00, sob. 9.00-13.00

Bibliomoliki – zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat, 22.11, godz. 10.00, Oddział Dziecięcy, ul. Wroniecka 32

Bajkownica – zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat, 20.11, godz. 16.00, Filia nr 1, os. Parkowe 11

 

Czerniejewo

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Ks. Prymasa St. Wyszyńskiego 6, tel. 61 429 13 43, 61 429 13 28, www.biblioteka.czerniejewo.pl

pn., pt. 10.00-18.00, wt., czw. 9.00-15.00, śr. 8.00-16.00

Dzień Pluszowego Misia, 24.11, godz. 17.00

 

Czerwonak

Gminna Biblioteka Publiczna, os. 40-lecia PRL 7a, tel./fax 61 812 07 01, www.biblioteka.czerwonak.pl

pn., czw. 11.00-19.00, wt. 10.00-18.00, śr. 8.00-16.00, pt. 8.00-15.00, ost. sob. m-ca 9.00-14.00

Spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką, 21.11, godz. 19.00, CKiR Koziegłowy, ul. Piłsudskiego 3A

Konkurs plastyczny „Misiowy świat”, prace należy dostarczyć do 20.11.

„Jesień” – wystawa dziecięcych prac plastycznych, czynna do 30.11, Filia w Owińskach, ul. Poprzeczna 12A

 

Dopiewo

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury, ul. Konarzewska 12, tel./fax 61 814 82 23, www.bibldop.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

10 Dopiewska Jesień Teatralna – Przegląd Grup Teatralnych Seniorów z Wielkopolski, 20.11, godz. 13.00, Sala CRK w Konrzewie, ul. Poznańska 19; wstęp wolny

„Skrzacie Opowieści” – spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatr Urwis, 20.11, godz. 17.00, Klub Rondo w Skórzewie, ul. Kozierowskiego 1

Czytamy bajki najmłodszym! – wspólne głośne czytanie bajek (mamy i tatusiowie ze swoimi pociechami), 22.11, godz. 11.00, Filia w Skórzewie, ul. Kozierowskiego 1

„Bezpieczny Świat” – spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Urwis, 23.11, godz. 17.00, Filia w Dąbrówce, ul. Malinowa 41 (Rotunda)

 

Duszniki

Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury, ul. Jana Pawła II 8, tel. 61 291 94 80, 508 570 445, www.bpicak.pl

pn. 8.00-16.00, wt., śr. 8.00-17.00, czw. 8.00-15.00, pt. 11.00-18.00

Konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 24.11.

Taniec z duszą – Regionalny Konkurs Tańca, 25.11, godz. 9.00

 

Gniezno

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna, ul. Staszica 12a, tel. 61 426 32 61, www.biblioteka.gniezno.pl

Biblioteka Główna, ul. Mieszka I 16, pn. 10.00-20.00, wt.-pt. 10.00-18., sob. 10.00-14.00; Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Mieszka I 15, pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00

Klub Dyskusji o Książce: rozmowa na temat powieści Wiesława Myśliwskiego „Traktat o łuskaniu fasoli”, 21.11, godz. 18.00, Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Mieszka I 15

„Mowa drzew” – wystawa malarstwa Zdzisława Niteckiego, czynna do 31.12.

 

Golina

Biblioteka Publiczna, pl. Kazimierza Wielkiego 12, tel. 63 241 81 21, www.golina.naszabiblioteka.com

pn.-śr., pt. 9.00-18.00, czw. 13.00-18.00

„Kultura łączy pokolenia” – warsztaty, 23.11.

 

Gorzyce Wielkie

Gminna Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wlkp. z s. w Gorzycach Wielkich, ul. Piaskowa 3, tel./fax 62 734 73 70, www.biblioteka-gorzyce.pl

pn., śr., pt. 8.00-16.00, wt., czw. 10.00-18.00, sob. 8.00-16.00

Wtórkowskie Spotkania z Historią: Odkrycia ostrowskich poszukiwaczy, 24.11, godz. 18.00, Biblioteka we Wtórku

 

Gostyń

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Wrocławska 257, tel. 65 572 09 52, fax 65 575 12 99, www.biblioteka.gostyn.pl

wt.-śr. 11.00-18.00, czw. 9.00-18.00, pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-14.00

Spotkanie Pracowni Komiksowej, 22.11, godz. 17.00, sala odczytowa Biblioteki

Spotkanie Pracowni Literackiej, 23.11, godz. 17.00, czytelnia Biblioteki

Niedziela w Bibliotece. 26.11, godz. 13.00-17.00

 

Granowo

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Stawowa – Pałac 1, tel. 61 447 21 89, www.biblioteka.granowo.pl

pn., wt., czw., pt. 10.00-18.00, śr. 7.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Wystawa z okazji 25-lecia Pracowni Gobelinu

 

Grodzisk Wlkp.

Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 12, tel. 61 444 52 35, www.biblioteka.gro.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-18.00, śr. 11.00-15.00, sob. 9.00-13.00

„Fikcja a rzeczywistość” – spotkanie z technikami kryminalistyki w ramach projektu Kryminalna Bitwa Pokoleń, 23.11, godz. 17.00

 

Jaraczewo

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Kolejowa 7, tel./fax 62 740 80 83, www.biblioteka.jaraczewo.pl

pn., śr. 8.00-18.00, wt., czw., pt. 8.00-16.30, sob. 9.00-13.00

Spotkanie autorskie z Maciejem Sikorskim, 20.11, godz. 17.00

 

Jarocin

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Park 3, tel./fax 62 747 23 46; 62 747 84 71, www.bibliotekajarocin.pl

pn.-pt. 8.00-16.00, sob. 9.00-13.00

„Zakazane książki – dlaczego nie wolno ci ich czytać” – spotkanie z Dariuszem Rekoszem, 24.11, godz. 17.00, czytelnia Biblioteki „Pod Ratuszem”

 

Kalisz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka, ul. Łazienna 6, tel. 62 757 34 30, 757 22 88; fax 62 766 54 47, www.mbp.kalisz.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

O literackim Ostrowie Wielkopolskim czyli Jak z prowincji przyrządza się metropolię świata – spotkanie z Witoldem Banachem, 21.11, godz. 17.00, Biblioteka Główna, ul. Legionów 66

Zgrane czwartki – spotkania przy grach planszowych, 23.11, godz. 10.30-18.00, Filia nr 9, ul. Serbinowska 1A

Piątki z grami planszowymi, 24.11, godz. 16.00, Filia nr 1 Oddział Dziecięcy, ul. Górnośląska 29

„Jestem z tych, którzy wierzą, że Nauka jest czymś bardzo pięknym” Wielka uczona Maria Skłodowska-Curie – dwukrotna laureatka Nagrody Nobla, wystawa czynna w terminie 11.10-30.11, Filia nr 2, ul. Serbinowska 25

„Architekt z Niecałej” – wystawa poświęcona Albertowi Nestrypke, czynna w terminie 5.09-30.11, Filia nr 5, ul. Złota 26-28

„Z dziejów kaliskiego szkolnictwa”, wystawa czynna w terminie 16.10-29.12, Biblioteka Główna, ul. Legionów 66

„Hotelowy Kalisz” – wystawa, czynna 2-30.11, Filia nr 3, ul. Krótka 3

„Chłopcy malowani. Poezja i proza Legionów Polskich” – wystawa, czynna 2.11-29.12, Filia nr 4, al. Wolności 27

„In Memoriam 2017 – pamięci Tych co odeszli” – wystawa, czynna 2-30.11, Filia nr 7, ul. Tuwima 10

„30. rocznica śmierci Karola Bunscha” – wystawa, czynna 2-30.11, Filia nr 16, ul. Prymasa Wyszyńskiego 15

 

Kaźmierz

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Dworcowa 14, tel. 61 291 84 08; tel./fax 61 291 82 08, www.biblioteka.kazmierz.com.pl

pn., śr., czw. 13.00-19.00, wt. 10.00-15.00, pt. 11.00-17.00

Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską i promocja jej książki „Obczyzno moja”, 20.11, godz 17.00

 

Kleczew

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, pl. Piłsudskiego 14, tel. 63 270 10 11, fax 63 270 80 87, www.biblioteka.kleczew.pl

pn., śr., pt. 10.00-18.00, wt., czw. 8.00-16.00, sob. 9.00-13.00

„Chwalmy kulturę słowem i muzyką” – recital konińskiego muzyka Sławomira Pilarskiego, 24.11, godz. 17.00, hol książnicy kleczewskiej

 

Koło

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 19, tel./fax 63 217 80 03, 217 80 02, www.biblioteka-kolo.pl

pn.-śr., pt. 8.00-18.00, czw. 10.30-15.00

Akademia Plastyki – warsztaty plastyczne dla 5-6 latków, 20.11, godz. 16.00-17.30, Filia dla Dzieci, ul. Kolejowa 19

Zajęcia z elementami biblioterapii – spotkania z literaturą dla 7-8 latków, 21.11, godz. 16.00-17.30, Filia dla Dzieci, ul. Kolejowa 19

Spotkanie młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce Joanny Bator „Chmurdalia”, 22.11, godz. 16.00, Filia dla Dzieci, ul. Kolejowa 19

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce „Excentrycy” Włodzimierza Kowalewskiego, 24.11, godz. 16.30, Filia dla Dzieci, ul. Kolejowa 19

„Mam prawo” – konkurs plastyczny dla dzieci, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 1.12.

„Moja opowieść o Świętym Mikołaju” – II edycja konkursu literackiego, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 8.12.

„Pan Perrault” – plastyczny konkurs powiatowy, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 22.12.

„Sprawiedliwa wśród Narodów Świata” – plastyczny konkurs powiatowy, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 19.01.2018

„Pola Negri – polska gwiazda Hollywood” – wystawa ze zbiorów Dariusza Racinowskiego, czynna do 24.11.

 

Komorniki

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Stawna 7/11, tel. 61 810 76 13, www.biblioteka-komorniki.pl

pn., pt. 8.00-16.00, wt. 10.00-19.00, śr. 8.00-15.00, czw. 11.00-19.00

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce Zygmunta Miłoszewskiego „Ziarno prawdy”, 23.11, godz. 18.00, Filia w Plewiskach, ul. Grunwaldzka 612A

 

Konin

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 13, tel./fax 63 242 85 37, www.mbp.konin.pl

pn., wt., śr., pt. 9.00-18.00, czw. 12.00-15.00, sob. 10.00-14.00

Spotkanie autorskie z Magdaleną Parys, 22.11, godz. 18.00

 

Kostrzyn

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Kazimiery Iłłakowiczówny, ul. Poznańska 20, tel. 61 817 83 82, www.biblioteka-kostrzyn.pl

pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Gdzie jest dziś mały miś” – spektakl z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, 21.11, godz. 16.00

Warsztaty rysunku dla dzieci w wieku 3-6 lat (obowiązują zapisy), 22.11, godz. 16.00

 

Kościan

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Tomaszewskiego, ul. Wrocławska 28b, tel. 65 512 00 40, 65 511 00 26, www.biblioteka.koscian.pl

pn.-śr., pt. 10.00-18.00, czw., sob. 8.00-15.00

Klub Przyjaciół Trąbka Bombka, 21.11, godz. 10.00, Oddział dla Dzieci

 

Kórnik

Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 65, tel. 61 817 00 21, www.biblioteka.kornik.pl

pn., wt., pt. 11.00-19.00, śr., czw. 8.00-15.00, 1, 2, 3 sob. m-ca 9.00-13.00

Warsztaty Pasjoteki: „Magiczne kule”, 20.11, godz. 17.00

Bajkoczytanie w Bibliotece: „Wiedźma Jagodzia”, 21.11, godz. 17.30

 

Krotoszyn

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera, ul. Benicka 9, tel./fax 62 725 27 83, www.biblioteka.krotoszyn.pl

pn.-pt. 9.00-17.00

W cyklu „Jesienne wieczory nie muszą być nudne”: Popołudnie detektywów, 22.11, godz. 16.00

Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece, 23-29.11, w godz. 10.00-15.00

„Tropem niesamowitych istot” – konkurs czytelniczy związany z twórczością Suzanny Collins, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 24.11.

 

Kuślin

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Leśna 13, tel. 61 447 30 89, www.bibliotekakuslin.pl

pn.-pt. 11.00-18.00

Senior w cyfrowym świecie – spotkanie organizacyjne, 23.11, godz. 17.00

Podwieczorek z książką (obowiązują zapisy), 24.11, godz. 14.00

 

Leszno

Miejska Biblioteka Publiczna im. St. Grochowiaka, ul. B. Chrobrego 3, tel. 65 520 53 55, www.mbpleszno.pl

pn., śr., pt. 10.30-18.00, wt., czw. 9.00-16.00, sob. 9.00-14.00

Obywatelski Czwartek: „Czy potrafimy razem cieszyć się z Naszej Niepodległości”. Prowadzenie: Łukasz Przybyłka i Roman Kubica, 23.11, godz. 18.30, Biblioteka Ratuszowa

XV Sympozjum ewangelickie z cyklu „Ewangelicy w Lesznie”. Tematy: dr Marcin Błaszkowski „Luter to niezłych bajek naopowiadał”; ks. Waldemar Gabryś „Reformacja – geneza, rozwój, Leszno”, 22.11, godz.17.00, Galeria Lochy

Recitali Ani Poszelużnej, 25.11, godz. 20.00, Biblioteka Ratuszowa

„4 do 100. Henryka Derwicha” – wystawa grafik i rysunków Henryka Derwicha, czynna do 25.11, Galeria „Za Regałami”

„Między rzeczywistością a snem” – wystawa fotografii Jolanty Mierzwy z Oleśnicy, czynna do 30.11, „Galeria Lochy”

 

Luboń

Biblioteka Miejska, ul. Żabikowska 42, tel./fax 61 813 09 72, www.biblub.com

pn.-śr. 11.00-19.00, czw.-pt. 9.00-15.00

Kino KAMERA – nowości filmowe w Bibliotece, 20.11, godz. 17.00-19.00; wstęp 5 zł

„Tobie...” – wieczór poezji śpiewanej, 21.11, godz. 18.00.

„Czerwony Kapturek” – przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Teatru Krak-Art z Krakowa, 22.11, godz. 17.00; wstęp 5 zł

„Mały Naukowiec”, 25.11, godz. 12.00; wstęp 5 zł

 

Lwówek

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. E. Sczanieckiej 56, tel. 61 441 40 55, www.biblioteka.lwowek.com.pl

pn.-śr., pt. 8.00-18.00, czw. 8.00-15.00

Klub Maluszka – spotkanie dla dzieci w wieku 1-4 lat wraz z rodzicami, 23.11, godz. 9.30

 

Malanów

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna, ul. Kaliska 2, tel. 63 288 33 22, www.ckibp.malanow.pl

pn.-pt. 10.00-18.00

Kółko teatralne dla dzieci, 20.11, godz. 14.30

Zajęcia plastyczne dla dzieci, 23.11, godz. 14.30

Spotkanie autorskie z Zbigniewem Kołbą, 23.11, godz. 10.30, CKiBP/Świetlica Wiejska

Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych: „Nasze zwierzaki słodziaki”, „Żyj zdrowo i bezpiecznie”, 23.11, godz. 15.00, CKiBP/Świetlica Wiejska

„Czerwony kapturek” – teatrzyk dla dzieci w wykonaniu Teatru Krak-Art z Krakowa, 24.11, godz. 10.00, CKiBP/Świetlica Wiejska

 

Margonin

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Polna 6, tel. 67 284 60 86, blog.biblioteka.margonin.pl

pn., pt. 8.00-15.00, wt.-czw. 8.00-19.00

5. Urodziny Misia – spotkanie dla dzieci wraz z opiekunami, 23.11, godz. 17.00

 

Miedzichowo

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 16, tel./fax 61 441 02 00, www.biblioteka-miedzichowo.pl

wt. 9.00-17.00, śr. 8.00-18.00, czw. 8.00-16.00

Warsztaty plastyczne z Ewą Stachowiak, 20.11, godz. 15.00, Filia w Bolewicach

 

Międzychód

Biblioteka Publiczna im. Jana Daniela Janockiego, pl. Kościuszki 9, tel. 95 748 24 37, www.bibliotekamiedzychod.pl

pn., wt., czw., pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci „Iskierki” – spotkania z książką, 20.11.

Biblioteczny Klub Scrabble, 20.11.

Herbatka u Pani Książki, 23.11.

VI edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego im. Ireneusza Lindego „Stary Człowiek i może”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 29.12.

 

Murowana Goślina

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego, ul. Poznańska 16, tel. 61 892 36 27, www.biblioteka.murowana-goslina.pl

pn. 10.00-19.00, wt., czw. 10.00-18.00, śr. 8.00-15.00, pt. 8.00-14.00

„Ulubiona książka z dzieciństwa” – akcja czytelnicza, szczegóły na Facebooku Biblioteki; trwa do 5.12.

„Pastelove Fascynacje” – wystawa prac Marka Derbicha, czynna w terminie 9.11.17-21.01.18, sala sesyjna biblioteki

 

Nowe Miasto

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Poznańska 8a, tel. 61 287 46 18, www.nowemiasto.naszabiblioteka.com

pn., śr.-pt. 10.00-18.00, wt. 9.00-15.00, pierwsza i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

Spotkanie z Piotrem Szelągowskim i dr Adamem Ostankiem, 20.11, godz. 10.00

Zajęcia literackie dla dzieci, 22.11, godz. 16.30, Filia w Chociczy

Zajęcia plastyczne dla dzieci, 25.11, godz. 15.00-16.00, Filia w Chociczy

Konkurs literacki „Wyślij e-maila do św. Mikołaja”, emaile należy wysłać do 5.12

 

Nowy Tomyśl

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Witosa 8, tel. 61 442 12 70, www.bibliotekant.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-18.00, śr. 11.00-16.00, sob. 10.00-14.00

„Pani Jesień wiersze niesie” – 11. wieczór Nowotomyskiego Piętra Wyrazów Literackich, 20.11, godz. 18.00

Dotykając serca – spotkanie z Anną Łeske-Jackowską z cyklu „Godziny dla Rodziny”, 21.11, godz. 18.00

Klub Miłośników Podróży „Przez kontynenty” – Aventura Azja 17, 23.11, godz. 18.00

 

Oborniki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego, ul. Kopernika 10, tel./fax 61 296 02 65, www.biblioteka.oborniki.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Urodziny Misia Uszatka – lekcje biblioteczne: 20.11, godz. 9.00, Przedszkole „Bajka”; 21.11, godz. 9.00, 11.00, Szkoła Podstawowa nr 2; 22.11, godz. 9.00, Przedszkole „Kolorowe Nutki”; godz. 11.00, Szkoła Podstawowa nr 2; 23.11, godz. 9.00, Szkoła Podstawowa nr 2

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce „Ostatnia arystokratka” Evžena Bočka, 22.11, godz. 16.30

Warsztaty – szyjemy pluszowe misie, 24.11, godz. 9.00

Obornickie Katarzynki – wystawa kolejek małych i dużych, 24-26.11

 

Okonek

Biblioteka Publiczna im. Czesława Miłosza – Okoneckie Centrum Kultury, ul. Niepodległości 46, tel./fax 67 266 90 60, www.biblioteka.ockokonek.pl

pn.-pt. 8.00-18.00

„Zakazane książki” – spotkanie z Dariuszem Rekoszem, 23.11, godz. 17.00

 

Opalenica

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, os. Centrum 11, tel. 61 447 74 30, ckibopalenica.pl

pn., wt., pt. 10.00-18.00, śr. 8.00-20.00, czw. 8.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Koncert soul – Edwin Fawcett Band, 21.11, godz. 19.00, Aula widowiskowa Przedszkola nr 2, ul. Zamkowa 3A

Spotkanie z Michałem Kruszoną, autorem powieści „Reifstein, albo Podróż Trzech Króli”, 23.11, godz. 18.00, salka CKiB

 

Opatówek

Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów, pl. Wolności 18, tel./fax 62 761 82 09, www.biblioteka.opatowek.pl

pn.-pt. 7.30-19.00, sob. 8.00-13.00

„Podróże do granic” – spotkanie z Robertem Czerniakiem, 23.11, godz. 18.00

 

Ostrowite

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Zachodnia 3a, tel. 63 276 52 03, www.ostrowite.naszabiblioteka.com

pn., wt. 10.30-18.00, śr. 8.00-15.30, pt. 11.00-18.30

„W barwach jesieni” – gminny konkurs plastyczny dla uczniów klas 4-5, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 21.11.

 

Ostrów Wielkopolski

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego, ul. Wolności 2, tel./fax 62 737 47 00, www.biblioteka-ostrow.pl

pn., wt., czw., pt. 8.00-18.00, śr. 9.00-14.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie autorskie z Jerzym Kisielewskim, 23.11, godz. 18.00

 

Perzów

Biblioteka Publiczna, Perzów 77A, tel. 62 781 03 42, www.biblioteka.perzow.pl

pn.-pt. 8.00-16.00

„Bajka na dobry początek tygodnia” – czytanie przedszkolakom, 13.11, Biblioteka w Perzowie

Światowy Dzień Pluszowego Misia, 24.11, Przedszkole w Perzowie

 

Piła

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, ul. Mariana Buczka 14, tel. 67 351 79 03, 67 351 79 04, www.biblioteka.pila.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-15.00; Oddz. dla Dzieci, pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-15.00

Galeria Czytelników: Warsztaty z wikliny papierowej, 21.11, godz. 16.00, Filia nr 3, ul. Prusa 16

Razem z Mamą, razem z Tatą – popołudniowe zajęcia z książką dla dzieci i rodziców, 21.11, godz. 16.00, Filia nr 1, ul. Ludowa 11

Rodzinne popołudnia z Misiem – spotkania z książką i jej twórcami, dla dzieci w wieku do 6 lat z rodzicami, 22.11, godz. 17.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

Głośne czytanie na zaczarowanym dywanie – zajęcia interaktywne z książką dla dzieci w wieku 7-10 lat, 22.11, godz. 15.30, Filia nr 8, ul. Andersa 10

Karty na stół – turnieje brydżowe dla mieszkańców osiedla, 22.11, godz. 15.00, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Twórczy Papier – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci z osiedla w wieku 7-10 lat, 23.11, godz. 15.15, Filia nr 7, al. Poznańska 91

Zabawa z książką – czytanie książki „Dobre maniery czyli savoir-vivre” dla dzieci Joanny Krzyżanek, 23.11, godz. 16.00, Filia nr 7, al. Poznańska 91

Opowiem Ci książkę – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat, 23.11, godz. 18.30, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Poczytalnia: Przyjdź! Zobacz! Posłuchaj! Wypożycz! – przegląd nowości wydawniczych, 24.11, godz. 17.00

Książka na weekend – przegląd nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, 24.11, godz. 17.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

Kącik Gier Planszowych – dla dzieci od lat 6 wraz z rodzicami, 25.11, godz. 11.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

„Stwórz własną książkę” – rodzinny konkurs artystyczny, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 30.11.

„Stwórz własną książkę” – konkurs artystyczny dla dzieci i młodzieży, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 30.11.

Poetycka Czwórka – salonik poetycki: „Poezja wędrująca” – prezentacja wierszy o podróżowaniu w wielu językach, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

Wystawa malarstwa: „Inspiracje jesienne” – prezentacja obrazów w formie kolażu z liści Teresy Loos, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

Skarby z mojej komody: Wystawa prac malarskich Ewy Piszel, Filia nr 6, ul. Kr. Jadwigi 17

Galeria jednego obrazu: Wystawa prac Alicji Lesińskiej – mieszkanki osiedla, czytelniczki biblioteki, Filia nr 7, al. Poznańska 91;

 

Pleszew

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Słowackiego 19A, tel./fax 62 742 83 58, www.bppl.pl

pn., czw., pt. 9.00-18.00, wt. 9.00-19.00, sob. 9.00-14.00

Konkurs recytatorski dla uczniów szkół gimnazjalnych, 22.11, godz. 9.00

Dzień Pluszowego Misia, 24.11, godz. 9.00

Biblioteczny Klub Modelarstwa Papierowego, 25.11, godz. 10.00-13.00

 

Pniewy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pniewy – Centrum Kultury, ul. Strzelecka 11A, tel./fax 61 291 09 64, www.bibliotekapniewy.pl

pn. 8.00-16.00, wt., śr., pt. 9.00-17.00, czw. 11.00-19.00

Popołudnie z grami planszowymi, 14.11, godz. 17.00

Wystawa prac malarskich „Kobiety… Konie… wilKi…” Bogdana Galewskiego, mieszkańca Kaźmierza, czynna w terminie: 25.10-20.11.

Koło filmowe Stop!klatka, 21.11, godz. 18.30

 

Pobiedziska

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Kostrzyńska 21, tel. 61 817 71 46, www.bppob.pl

pn., czw. 10.00-19.00, wt., pt. 10.00-16.00, śr. 8.00-16.00, pierwsza i ost. sob. m-ca 9.00-13.00

Klub Żywego Słowa – warsztaty dla młodzieży i dorosłych, 21.11, godz. 17.00-18.30 (młodzież); godz. 18.30-20.00 (dorośli)

Spotkanie Klubu Rękodzieła, 23.11, godz. 17.00.

 

Poznań

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury, ul. Prusa 3, tel. 61 66 40 850, www.wbp.poznan.pl

pn., śr., pt. 9.00-16.00, wt., czw. 10.00-18.00

W cyklu literackim literuFKA: spotkanie z poezją Filipa Zawady, 23.11, godz. 20.00, Klub Dragon, ul. Zamkowa 3

 

Przemęt

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka, ul. Jagiellońska 16, tel. 65 619 34 86, www.gok.org.pl

pn., śr., czw., pt. 12.00-18.00, wt. 9.00-15.00, sob. 10.00-13.00

Koncert Zespołu FERJA – Ferja na dwa, 26.11, godz. 17.00, dawny kościół ewangelicki w Kaszczorze

 

Puszczykowo

Biblioteka Miejska im. Małgorzaty Musierowicz – Centrum Animacji Kultury, Rynek 15, tel./fax 61 819 46 49, www.biblioteka.iq.pl

pn., pt. 7.00-15.00, wt., śr., czw. 10.00-18.00

W ramach akcji „Nie pytaj co biblioteka może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla biblioteki!” – zajęcia teatralne dla młodzieży od lat 12, 23.11, godz. 18.00-19.30, ul. Wysoka 1

Szalone Andrzejki z Panią Melodią! – zabawa dla dzieci w wieku 5-8 lat (obowiązują zapisy), 24.11, godz. 18.00-21.00; bilety: 25 zł

 

Rogoźno

Biblioteka w Rogoźnie – Rogozińskie Centrum Kultury, os. Przemysława II 7, tel. 67 261 81 08, www.rck.rogozno.pl

pn., śr.-pt. 12.00-19.00, wt. 9.00-16.00

XVIII Konkurs „Dzieje Wielkopolski w podaniach i legendach”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 28.11.

 

Rokietnica

Biblioteka Gminna im. Marii Konopnickiej, ul. Pocztowa 8, tel./fax 61 814 52 12, www.bibrok.neostrada.pl

pn.-śr. 8.00-20.00, wt., czw., pt. 12.00-20.00

Zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży, 20 i 22.11, godz. 17.00 i 18.00

„W Zwierzogrodzie” – zabawa andrzejkowa dla dzieci w wieku 2-7 lat (obowiązują zapisy), 24.11, godz. 17.00-19.00, GOK, ul. Szamotulska 29 (sala koncertowa); wstęp: 5 zł

„Andrzejki” (obowiązują zapisy), 24.11, godz. 20.00, Restauracja „Pod Gruszą”; koszt: 190 zł od pary

 

Rzgów

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Konińska 4, tel. 63 241 90 15, www.gbprzgow.pl

pn., śr. 9.00-17.00, wt. 8.00-16.00, pt. 10.00-18.00

Konkurs na „Najciekawszy stroik bożonarodzeniowy”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 5.12. do Filii Biblioteki w Sławsku

 

Sompolno

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Piotrkowska 8, tel./fax 63 271 42 30, www.sompolno.naszabiblioteka.com

pn., śr., pt. 10.00-17.45, wt. 8.00-15.00

Spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim połączone z warsztatami, 20.11, godz. 8.30-17.00

„Ptaki naszego regionu” – wystawa fotografii Tomasza Puszczyńskiego

 

Stare Miasto

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Główna 16, tel. 63 241 60 67, www.bibliotekastaremiasto.pl

pn., wt., śr., pt. 8.00-18.00, czw. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00

Konkurs na recenzję książki z Paczki literackiej, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; trwa do 31.12.

 

Stęszew

Biblioteka Publiczna, Rynek 22, tel. 61 813 40 92, www.bibliotekasteszew.info

pn.-śr. 12.00-19.00, czw., pt. 8.00-15.00, pierwsza sob. m-ca 8.00-13.00

„Zabierz ulubionego Misia na wycieczkę” – konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 5-8 lat, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 21.11.

 

Strzałkowo

Biblioteka Publiczna Gminy, Al. Prymasa Wyszyńskiego 22, tel./fax 63 275 03 23, www.strzalkowo.naszabiblioteka.com

pn., śr. 10.00-18.00, wt., czw. 8.00-15.00, pt. 8.00-16.00, sob. 8.00-12.00

Strzałkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku: akcja „Książka za książkę” z okazji Ogólnopolskiego Dnia Biblioterapii, 21.11, godz. 11.00

 

Suchy Las

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Szkolna 16, tel. 61 250 04 01, tel./fax 61 250 04 04, www.osrodekkultury.pl/biblioteka

pn.-pt. 9.00-18.00, ost. sob. m-ca 9.00-13.00

„Niezwykła Historia” – premiera spektaklu Teatru Ruchu i Tańca, 25.11, godz. 18.00, sala widowiskowa CKiBP

Warsztaty szydełkowania – biżuteria: naszyjnik, 25.11, godz. 10.00; koszt warsztatu: 75 zł z kompletem materiałów / 45 zł z własnymi materiałami

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć w dniu 11.12, godz. 9.00-18.00

 

Swarzędz

Biblioteka Publiczna, os. Czwartaków 1, tel./fax 61 818 63 14, www.biblioteka.swarzedz.pl

pn. 11.00-19.00, wt.-czw. 10.00-18.00, pt. 8.00-16.00

„Stosunki polsko-ukraińskie w XX-leciu międzywojennym i ich wpływ na Ludobójstwo na Wołyniu” – wykład dra Adama Adriana Ostanka, 20.11, godz. 18.00

„Nie tylko czułości” – wieczór poetycko-muzyczny z Jerzym Strukiem i zespołem „Arete”; prowadzenie: Kalina Izabela Zioła, 23.11, godz. 18.00

Wesoła Gromadka – zajęcia dla dzieci w wieku od 1-3 lat wraz z rodzicami/opiekunami (obowiązują zapisy), 23.11, godz. 9.00-10.00, Filia na os. Raczyńskiego 19

Biblioteczny Klub Młodzieżowy – zajęcia dla młodzieży w wieku 15-17 lat, 24.11, godz. 15.00-17.00, Filia w Kobylnicy

„Przemijanie” – wystawa fotografii Ewy Przyczynek, czynna do 30.11, Galeria Wielokropek, os. Czwartaków 1

 

Szamotuły

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Edmunda Calliera, Rynek 10, tel./fax 61 292 13 61, tel. 61 292 11 43, www.biblioteka-szamotuly.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, pierwsza i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

„Jesienny gość” – wystawa prac konkursowych, czynna do 30.11.

Galeria Jednego Dzieła: „Anioł” – kolaż Małgorzaty Rosady (Grupa Jakkolwiek), do 30.11.

 

Śrem

Biblioteka Publiczna im. Heliodora Święcickiego, ul. Grunwaldzka 10, tel. 61 283 54 67, www.biblioteka.srem.pl

pn. 11.00-15.00, wt.-pt. 10.00-19.00, sob. 9.00-13.00

Audio-baby – zajęcia dla grup przedszkolnych, 21.11, godz. 9.00, mediateka

Literackie Poranki Malucha – dla dzieci od 1 do 3 lat, 21.11, godz. 11.00, wypożyczalnia dla dzieci

Dzień Pluszowego Misia – zajęcia dla dzieci, 21.11, godz. 15.00, Filia Błociszewo

Klub Małego Słuchacza – zajęcia dla dzieci, 21.11, godz. 17.00, sala audio

Klub Literacki „Amator”, 21.11, godz. 15.30, planszoteka

Kontynuacja kursu języka niemieckiego, 21.11, godz. 17.30

Zajęcia biblioteczno-edukacyjne dla dzieci, 22.11, godz. 14.30, Filia Pysząca

Czytamy przedszkolakom – głośne czytanie dla dzieci, 20.11, godz. 10.00; 22.11, godz. 10.00; 23.11, godz. 9.00; 24.11, godz. 9.00, 10.00 i 11.00, wypożyczalnia dla dzieci

Dzień Pluszowego Misia – zajęcia dla dzieci, 23.11, godz. 10.00, Filia Błociszewo – OP Krzyżanowo

Kurs komputerowy dla dorosłych (zajęcia odpłatne), 23.11, godz. 14.00

Krzyżówki i kalambury – zajęcia edukacyjno-biblioteczne, 23.11, godz. 15.00, Filia Przy Moście, ul. Kilińskiego 2

Biblioteczni Kinomani, 24.11, godz. 17.00, mediateka

Pracownia ilustracji (zajęcia odpłatne), 25.11, godz. 9.30-12.30

Poranek filmowy – dla dzieci, 25.11, godz. 10.00, mediateka

Klub Dobrej Zabawy, 26.11, godz. 16.00, Filia Wyrzeka

„Wystawa Rodzinna 2 + 2” – Grażyna Brylewska, Urszula Brylewska-Łukomska, Patrycja Łukomska, Magda Kęskiewicz, wystawa czynna do 31.12.

 

Środa Wlkp.

Miejska Biblioteka Publiczna im. R.W. Berwińskiego, Pl. Zamkowy 7, tel. 61 285 80 49, www.mbpsrodawlkp.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Konkurs Literacki: „A to Polska właśnie”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; termin 20.10–30.11.

 

Trzcianka

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Kazimiery Iłłakowiczówny, ul. Sikorskiego 22, tel./fax 67 216 33 59, www.biblioteka-trzcianka.pl

pn.-pt. 8.00-18.00

„Wyjście z cienia” VII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Romana Brandstaettera, szczegóły na Fb biblioteki; informacje o zakwalifikowaniu uczestników do 20.11.

 

Turek

Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka, ul. Dworcowa 5, tel./fax 63 289 21 26, 63 278 51 34, www.biblioteka.turek.net.pl

pn.-wt. 9.00-18.30, śr.-pt. 9.00-16.00

Rozstrzygnięcie XII edycji Konkursu Plastycznego ph. „Miś z różnych stron świata”, 21.11, godz. 10.00

Rozstrzygnięcie Konkursu Multimedialnego ph. „Historia prasy turkowskiej” połączone ze spotkaniem dla uczestników Programu 50+, 21.11, godz. 17.00

Warsztaty rękodzieła dla uczestników Programu 50+, 23.11, godz. 16.00

„Wspólnie tworzymy własne, żywe książki” – podsumowanie projektu, 25.11, godz. 17.00, Stowarzyszenie Przystań, ul. Browarna 13

 

Wągrowiec

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Średnia 18, tel. 67 262 00 68, 725 255 955, www.mbp.wagrowiec.eu

pn., wt., czw., pt. 8.00-17.00, śr. 8.00-18.00, sob. 9.00-13.00

XV Przegląd Małych Form Teatralnych EKO-LIŚĆ, 22.11, godz. 9.00

Czwartek z pasjami – otwarcie wystawy „Conrad zapomniany”, 23.11, godz. 11.00

Andrzejkowe mamy święto, 24.11, godz. 16.00, Filia biblioteczna nr 1 MBP na Os. Wschód 6

Piątek literacki z Dorotą Kurzyńską-Kreskowiak, 24.11, godz. 18.15

 

Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Kościuszki 49, tel. 67 268 56 25, www.pbp.wagrowiec.pl

pn.-pt. 7.45-17.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce ukraińskiej pisarki Sofiji Andruchowycz „Felix Austria”, 21.11.

Powiatowy Konkurs na „Świąteczną Bombkę”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 1.12.

 

Wolsztyn

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Stanisława Platera, ul. Gajewskich 48, tel./ fax 68 384 22 81, tel. 68 347 26 30, www.bibliotekawolsztyn.pl

pn., wt., śr., pt. 8.00-18.00, czw. 8.00-16.00, sob. 9.00-13.00

Zajęcia z biblioterapii dla dzieci niepełnosprawnych ze szkoły specjalnej nr 4 w Wolsztynie, 23.11, godz. 11.00

 

Wronki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wronki – Wroniecki Ośrodek Kultury, ul. Szkolna 2, tel. 67 254 06 17, www.wokwronki.pl

pn., śr., czw., pt. 8.00-18.00, wt. 8.00-15.00

„Życzliwa kartka” – warsztaty z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień, 22.11, godz. 17.00, Filia w Chojnie

„Minecraftowe pudełka” – zajęcia plastyczne dla dzieci, 23.11, godz. 16.00

 

Września

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Dzieci Wrzesińskich 13, tel. 61 436 25 96, www.biblioteka.wrzesnia.pl

pn. 10.00-18.00, wt.-pt. 8.00-18.00, pierwsza sob. m-ca 9.00-13.00

„Petronelka z pyrki” – konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III i IV-VII, rozstrzygnięcie 24.11.

Przygody „Petronelki” w „Parku Hrabiny” we Wrześni – konkurs literacki dla uczniów klas VII, rozstrzygnięcie 24.11.

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wigilijną „Moja Karpia Świąteczna”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy składać do 12.12.

 

Wyrzysk

Biblioteka – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 15, tel. 67 286 26 64, biblioteka.mgokwyrzysk.pl

pn.-czw. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00, pierwsza i ostatnia sob. m-ca 9.00-12.00

Zajęcia edukacyjno-animacyjne dla dzieci w wieku szkolnym, 21.11, godz. 15.00-16.00

Dzień Pluszowego Misia: spotkanie autorskie z Wiesławą Pyrcz, 23.11, godz. 9.30, Biblioteka w Wyrzysku; godz. 11.00, Filia w Osieku nad Notecią

Akademia przedszkolaka, 24.11, godz. 9.30, Filia w Osieku nad Notecią

Przystanek Pomysłów: „Z jesiennym bukietem do Świętej Katarzyny”, 24.11, godz. 14.45-15.45, Filia w Osieku nad Notecią

 

Zbąszyń

Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu – Zbąszyńskie Centrum Kultury, ul. 17 Stycznia 59a, tel./fax 68 386 07 00, www.biblioteka.zbaszyn.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-18.00, śr. 11.00-16.00

Podróże małe i duże – warsztaty, 22.11.

 

Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta, ul. Sienkiewicza 9, tel./fax 62 721 51 72, www.biblioteka.zduny.pl

pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-12.00

Kurs komputerowy, 21.11, godz. 10.00

 

Złotów

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, ul. Grochowskiego 17, tel./fax 67 263 20 00, www.biblioteka-zlotow.pl

pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-13.00

Oseskowy Klubik Bajkowy – zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat, 22.11, godz. 15.30

Spotkanie Klubu Czytających Rodzin, 23.11, godz. 16.00

Wystawa fotografii reporterskiej Kosmy Kołodzieja

 

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.