Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Kalendarium wydarzeń bibliotecznych 12-18/11/2018

Bojanowo

Miejska Biblioteka Publiczna, Rynek 10, tel. 65 545 64 64, www.biblioteka.gminabojanowo.pl

pn., śr., pt. 8.00-19.00, wt., czw. 8.00-15.00, sob. 9.00-13.00

„Postać Świętego Mikołaja” – konkursu plastyczny dla dzieci i młodzieży, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 24.11.

 

Chodzież

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Michalskiego, ul. Kościuszki 32, tel. 67 381 81 38, tel./fax 67 381 81 08, www.biblioteka-chodziez.pl

pn.– pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-13.00

„Photo Day, czyli chodzieskie wędrówki z aparatem” – wystawa fotograficzna w ramach 4 Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii, czynna do 25.11.

 

Czempiń

Biblioteka Publiczna, ul. Parkowa 2, tel. 61 282 64 03, www.biblioteka.czempin.pl

pn.-pt. 9.00-19.00

Konkurs czytelniczy „Czytasz? Wiesz!”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; konkurs trwa do 14.12.

 

Czerniejewo

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Ks. Prymasa St. Wyszyńskiego 6, tel. 61 429 13 43, 61 429 13 28, www.biblioteka.czerniejewo.pl

pn. 10.00-18.00, wt., czw., pt. 9.00-15.00, śr. 8.00-16.00

Spotkanie autorskie z Darią i Krzysztofem Nowakowskimi, 16.11, godz. 16.00

„Miś z książki” – konkurs plastyczny dla dzieci, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 26.11, Filia Żydowo

„Każdy miś kocha swą Ojczyznę nie od dziś” – konkurs plastyczny, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 21.11

 

Dominowo

Biblioteka Publiczna Gminy – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Centralna 10, tel. 61 285 92 91, www.dominowo.pl

IV Gminny Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, 13.11, godz. 16.30

 

Dopiewo

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury, ul. Konarzewska 12, tel./fax 61 814 82 23, www.bibldop.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

„Zawody – kim będę?” – lekcja biblioteczna dla przedszkolaków, 16.11, godz. 10.00, Filia w Skórzewie

 

Duszniki

Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury, ul. Jana Pawła II 8, tel. 61 291 94 80, 508 570 445, www.bpicak.pl

pn., śr., czw. 8.00-16.00, wt. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00

„Misiowy medal” – konkurs plastyczny dla dzieci, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 23.11.

 

Gniezno

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna, ul. Staszica 12a, tel. 61 426 32 61, www.biblioteka.gniezno.pl

Biblioteka Główna, ul. Mieszka I 16, pn. 10.00-20.00, wt.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-14.00; Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Mieszka I 15, pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-14.00

Offeliada Dzieciom, 18.11, godz. 10.00, Miejski Ośrodek Kultury, ul. Łubieńskiego 11

„Gnieźnieński nokturn” – wystawa fotograficzna członków Klubu FOTO 50 + (w ramach 4. Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki), sala reprezentacyjna im. ks. Antoniego Ludwiczaka

 

Gostyń

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Wrocławska 257, tel. 65 572 09 52, fax 65 575 12 99, www.biblioteka.gostyn.pl

wt., śr. 11.00-18.00, czw. 9.00-18.00, pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-14.00

„Architektura czerni i bieli” – wystawa Alicji Galon, czynna do 17.11.

 

Grodzisk Wielkopolski

Grodziska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 12, tel. 61 444 52 35, www.biblioteka.gro.pl

pn. 9.00-17.00, wt., czw., pt. 9.00-16.00, śr. 11.00-15.00

Spotkanie z Globus Team – opowieść o podróży po Polsce starym, wyremontowanym Volkswagenem T3 z 1983 r., 16.11, godz. 20.00, sala widowiskowa CK Rondo

 

Jaraczewo

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Kolejowa 7, tel./fax 62 740 80 83; 62 740 80 59, www.biblioteka.jaraczewo.pl

pn., śr. 8.00-18.00, wt., czw., pt. 8.00-16.30, sob. 9.00-13.00

Książka w podróży, 14.11, Przedszkole Jaraczewo

 

Jarocin

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Park 3, tel./fax 62 747 23 46; 62 747 84 71, www.bibliotekajarocin.pl

pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Spektakl „#[+#@!? (słowona G)”, 14.11, godz. 17.00, Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Kościuszki 31

 

Jastrowie

Miejska Biblioteka Publiczna – Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 11, tel. 67 266 28 88, fax 67 266 22 94, www.mbp.okjastrowie.pl

pn.-śr. 8.00-17.00, czw. 8.00-15.30, pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-13.00

Zajęcia decoupage dla dorosłych, 13.11, godz. 16.00

 

Kalisz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka, ul. Łazienna 6, tel. 62 757 34 30, 757 22 88; fax 62 766 54 47, www.mbp.kalisz.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

Salon Literacki Arkadiusza Pacholskiego – spotkanie z Robertem Buciakiem, 15.11, godz. 18.00, Biblioteka Główna, ul. Legionów 66

„Kaliskie drogi do Niepodległości” – wystawa mobilna; Szkoła Podstawowa nr 7: czynna do 12.11.

„Z dziejów kaliskiego szkolnictwa”, wystawa czynna do 31.12, Filia nr 3, ul. Krótka 3

Perełki z „książek”. Exlibrisy ze zbiorów prywatnych Marii Kubackiej-Gorweckiej – wystawa, czynna do 31.12, Filia nr 5, ul. Złota 26-28

„Wolność i poeci” – wystawa z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, czynna do 31.12, Biblioteka Główna, ul. Legionów 66

„Miłość” – wystawa oparta na tekstach Janusza Korczaka, czynna do 30.11, Filia nr 1, ul. Górnośląska 29

„W kaliskim atelier fotograficznym” – wystawa, czynna do 31.12, Filia nr 9, ul. Serbinowska 1A

„In Memoriam 2018 – pamięci Tych co odeszli” – wystawa, czynna do 30.11, Filia nr 7, ul. Tuwima 10

„100 lat szczypiorniaka w Polsce” – wystawa, czynna w terminie 7.11.2018-7.01.2019, Filia nr 4, al. Wolności 27

 

Kępno

Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Sienkiewicza 26a, tel. 62 782 11 01, www.bibliotekakepno.pl

pn.-pt. 9.00-17.00

„Fantastyczna historia Kępna” – projekt dla młodzieży od 13 lat, szczegóły w bibliotece, czas trwania 1.07-30.11.

 

Kobylin

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Wolności 35, tel. 65 548 21 40, www.kobylin.naszabiblioteka.com

pn.-śr., pt. 11.00-18.00, czw. 10.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Kurs komputerowy (obowiązują zapisy), 14.11, godz. 10.00, Filia w Łagiewnikach

Spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką, 16.11, godz. 18.00

 

Koło

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 19, tel./fax 63 217 80 03, 217 80 02, www.biblioteka-kolo.pl

pn.-śr., pt. 8.00-18.00, czw. 13.00-15.00, sob. 9.00-14.00

Akademia Plastyki – zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat, 12.11, godz. 16.00 (grupa zamknięta)

Zajęcia z elementami biblioterapii – dla dzieci w wieku 7-8 lat, 13.11, godz. 16.00 (grupa zamknięta)

„Świetlisty cudzoziemiec” – finał konkursu recytatorskiego, 15.11, godz. 9.00

Spotkanie z Michałem Witkowskim – pisarzem, felietonistą, aktorem, 15.11, godz. 17.00

„Moja opowieść o Świętym Mikołaju” – konkurs literacki, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 7.12.

„Nisse” – konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 7.12.

 

Komorniki

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Stawna 7/11, tel. 61 810 76 13, www.biblioteka-komorniki.pl

pn., pt. 8.00-16.00, wt. 10.00-19.00, śr. 8.00-15.00, czw. 8.00-16.00

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce Wojciecha Chmielarza „Żmijowisko”, 15.11, godz. 18.00, Filia w Plewiskach, ul. Grunwaldzka 612 A

 

Konin

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 13, tel./fax 63 242 85 37, www.mbp.konin.pl

pn. 11.00-18.00, wt. 9.00-15.00, śr., pt. 10.00-17.00, czw. 12.00-15.00

„Zofia Urbanowska – podwórko, wielki świat, zmierzch nad Koninem” – spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską, 13.11, godz. 13.00

 

Kościan

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Tomaszewskiego, ul. Wrocławska 28b, tel. 65 512 00 40, 65 511 00 26, www.biblioteka.koscian.pl

pn.-śr., pt. 10.00-18.00, czw., sob. 8.00-15.00

W cyklu „Z historią przy kawie”: „Zaświaty, ich geografia i mieszkańcy” – wykład dr. Emiliana Prałata, 16.11, godz. 18.00

„O młodości, która została nad Obrą. Adam Tomaszewski – życie i twórczość”– wystawa, czynna do 15.12, sala spotkań

 

Kórnik

Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 65, tel. 61 817 00 21, www.biblioteka.kornik.pl

pn., wt., pt. 11.00-19.00, śr., czw. 8.00-15.00, pierwsza, druga i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

Bajkoczytanie w bibliotece – historia powstania Rogali Świętomarcińskich, 13.11, godz. 17.30

„Poniżej horyzontu” – spotkanie z cyklu Klub Podróżnika z Kórnika, 15.11, godz. 19.00, restauracja Ventus

Spotkanie z pisarką Magdaleną Kordel, 16.11, godz. 19.00

 

Krobia

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, pl. Kościuszki 3, tel./fax 65 571 17 09, www.biblioteka.krobia.pl

pn.-czw. 9.00-18.00, pt. 9.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Promocja książki Gabriela Roszaka „Bronić ziemi ojców”, 14.11, godz. 17.30, Wyspa Kasztelańska, pl. Kościuszki 3

 

Krotoszyn

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera, ul. Benicka 9, tel./fax 62 725 27 83, www.biblioteka.krotoszyn.pl

pn.-pt. 9.00-17.00

„Trener marzeń” w bibliotece – spotkanie z Krzysztofem Piersa, 14.11, godz. 9.00 oraz 11.00

Spotkanie autorskie z Jerzym Grupińskim, 14.11, godz. 17.00

Konkurs na wiersz o tematyce patriotycznej, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; termin zgłaszania prac 30.11.

„Ekslibrisy Jana Pawła II” – wystawa kolekcji Józefa Zdunka; czynna do 30.11.

 

Krzemieniewo

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka, ul. Zielona 6, tel./fax 65 536 06 77, www.gck.krzemieniewo.pl

pn., wt. 9.00-15.00, śr., pt. 10.00-18.00

Andrzejki z zespołem Paradise, 17.11, godz. 19.00, Dom Kultury w Garzynie

 

Krzywiń

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Kasztelańska 1, tel./fax 65 517 06 11, www.krzywin.eu.org

pn.-pt. 9.00-17.00

Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, 13.11, godz. 16.00, Klub „Twórczy zakątek”

„Radość koloru” – zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 6-11 lat, 16.11, godz. 14.00, Filia Jerka

Zajęcia plastyczne dla dzieci, 16.11, godz. 15.00, Filia Bieżyń

Aktywny Senior w bibliotece, 16.11, godz. 17.00, Filia Jerka

Wystawa z okazji Narodowego Święta Niepodległości, czynna do 31.12.

 

Leszno

Miejska Biblioteka Publiczna im. St. Grochowiaka, ul. B. Chrobrego 3, tel. 65 520 53 55, www.mbpleszno.pl

pn., śr., pt. 10.30-18.00, wt., czw. 9.00-16.00

Laboratorium Sztuki i Ruchu, 14.11, godz. 18.00, Biblioteka Ratuszowa, Rynek 1

„Jest taka Droga” – spotkanie z Lidią Matuszewską, 15.11, godz. 18.00, Biblioteka Ratuszowa, Rynek 1

 

Lipka

Gminna Biblioteka Publiczna im. IV Dywizji Piechoty WP – Gminny Ośrodek Kultury, ul. IV Dywizji Piechoty WP 2, tel./fax 67 266 51 36, goklipka.pl/category/biblioteka

pn.-pt. 9.00-17.00

Konkurs czytelniczy „I ty bądź czytelny” – najaktywniejszy czytelnik, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; trwa do 30.05.2019

 

Luboń

Biblioteka Miejska, ul. Żabikowska 42, tel./fax 61 813 09 72, www.biblub.com

pn.-śr. 11.00-19.00, czw.-sob. 9.00-15.00

SENSOraki – zajęcia sensoryczne dla najmłodszych maluchów 6-17 m., 14.11, godz. 10.00

SENSOsmyki – zajęcia sensoryczne dla nieco starszych szkrabów 18-36m, 14.11, godz. 11.30

Bajanka: Spotkanie z Żubrem Pompikiem – 17.11, godz. 12.00; wstęp: 5 zł

XXIV Luboński Konkurs Recytatorski „Wolność wyboru” w ramach Listopada Poetyckiego 2018, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 26.11. w Galerii Kulturteki oraz wypożyczalni dla dzieci i młodzieży

 

Malanów

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna, ul. Kaliska 2, tel. 63 288 33 22, www.ckibp.malanow.pl

pn.-pt. 10.00-18.00

Akcja „Moda na czytanie z biblioteką w Malanowie” – dla dzieci w wieku 6-9 lat, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; termin akcji: wrzesień 2018 – maj 2019

Zajęcia taneczne dla dzieci: 13.11, I grupa – godz. 16.00; II grupa – godz. 17.00

Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 5 lat, 15.11, godz. 14.30-15.30

 

Międzychód

Biblioteka Publiczna im. Jana Daniela Janockiego, pl. Kościuszki 9, tel. 95 748 24 37, bpicakmiedzychod.pl

pn., wt., czw., pt., sob. 9.00-17.00

„Wtajemniczenie” – spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, 18.11, godz. 18.00; bilet 15 zł

 

Miłosław

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – Miłosławskie Centrum Kultury, ul. Dworcowa 4, tel. 61 438 21 65, www.mckmiloslaw.com.pl

pn.-pt. 10.00-18.00

„Biblioteka dla Malucha” – zajęcia dla dzieci w wieku 1-4 lat, 16.11, godz. 15.30, Filia w Orzechowie

 

Mosina

Mosińska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 4, tel./fax 61 813 23 32, www.bibliotekamosina.pl

pn., czw., pt. 13.00-19.00, wt., śr. 9.00-15.00

„Sto książek na stulecie” – konkurs dla czytelników, szczegóły na Fb biblioteki; zgłoszenia do 30.11.

 

Niechanowo

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Różana 48, tel. 61 427 20 02, www.biblioteka.niechanowo.pl

pn., pt. 9.00-17.00, wt.-czw. 8.00-15.00

„Mój lapbook na 100-lecie Niepodległości” – konkurs historyczno-plastyczny, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do dnia 30.11.

 

Nowe Miasto nad Wartą

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Poznańska 8a, tel. 61 287 46 18, www.nowemiasto.naszabiblioteka.com

pn., śr.-pt. 10.00-18.00, wt. 9.00-15.00, pierwsza i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

Zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 6-11 lat, 14.11, godz. 15.30-17.00, Filia w Chociczy

„Mistrz pięknego czytania” – konkurs dla uczniów klas II-III, finał – 13.11, godz. 10.00

 

Nowy Tomyśl

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Witosa 8, tel. 61 442 12 70, www.bibliotekant.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-87.00, śr. 11.00-16.00, sob. 10.00-14.00

Spotkanie z językiem polskim – dla obcokrajowców, 13.11, godz. 18.00

Podróż z Kornelem Makuszyńskim – spotkania z Kaliną Jerzykowską, 13.11, godz. 8.00, 10.00, 12.00

Z cyklu: Godziny dla Rodziny – Spotkanie z misiem Paddingtonem z udziałem aktora Piotra Witonia, 16.11, godz. 17.30

 

Oborniki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego, ul. Kopernika 10, tel./fax 61 296 02 65, www.biblioteka.oborniki.pl

pn.-pt. 9.00-18.00

Warsztaty dla mamy i bobasa, 13.11, godz. 10.00

„Niebieskie Nuty” – koncert edukacyjno-muzyczny dla dzieci, 14.11, godz. 9.30

„Powstanie Wielkopolskie” – wykład dr. Marka Rezlera, 15.11, godz. 18.00

„Niepodległej w 100-lecie wolności” – wieczór poetycko-muzyczny organizowany przez Towarzystwo Literackie Poetycki Wędrowiec, 16.11, godz. 18.00

„Oborniczanie w Powstaniu Wielkopolskim” – wystawa, czynna do 16.02.2019

 

Okonek

Biblioteka Publiczna im. Czesława Miłosza – Okoneckie Centrum Kultury, ul. Niepodległości 46, tel./fax 67 266 90 60, www.biblioteka.ockokonek.pl

pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-14.00

„Listopadowy pociąg do gier” – miesiąc gier planszowych, 16.11, godz. 16.00

 

Opalenica

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, os. Centrum 11, tel. 61 447 74 30, ckibopalenica.pl

pn., wt., pt. 10.00-18.00, śr. 8.00-20.00, czw. 8.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Kino Łączy: krótka historia trzech billboardów, 16.11, godz. 19.00

 

Osieczna

Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej, ul. Powstańców Wielkopolskich 6, tel. 65 535 05 18, www.ckibosieczna.pl/biblioteka

pn., pt. 11.00-16.00, wt. 11.00-15.00, śr. 8.00-18.00

Gry planszowe – warcaby, 13.11, godz. 16.00-18.00

 

Ostrowite

Gminna Biblioteka Publiczna w Ostrowitem, ul. Zachodnia 3a, tel. 63 276 52 03, www.ostrowite.naszabiblioteka.com

pn., wt. 10.30-18.00, śr. 8.00-15.30, pt. 11.00-18.30

Warsztaty tworzenia lampionów (obowiązują zapisy), 16.11; koszt: 5 zł

 

Ostrów Wielkopolski

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego, ul. Wolności 2, tel./fax 62 737 47 00, www.biblioteka-ostrow.pl

pn., wt., czw., pt. 8.00-18.00, śr. 9.00-14.00, sob. 9.00-13.00

„Ozdoba choinkowa” – konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 10.12.

„ABC Małego Patrioty” – Biblioteczny Konkurs Niepodległościowy, wręczenie nagród, wyróżnień i dyplomów, otwarcie wystawy pokonkursowej, 16.11, godz. 15.00; wystawa czynna do 30.11, Filia nr 7 dla Dzieci i Młodzieży

 

Ostrzeszów

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Stanisława Czernika, pl. Borek 17, tel. 62 730 33 89, tel./fax 62 730 19 48, www.bp.ostrzeszow.pl

pn., czw. 10.00-18.00, wt., pt. 9.00-17.00, śr. 9.00-15.00

Spotkanie autorskie z poetą Adamem Wiedemannem, 16.11, godz. 17.00

„Jak kamień z serca” – XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 16.11.

 

Pakosław

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 4, tel. 65 547 84 78, www.pakoslaw.naszaplacowka.pl

pn., wt. 8.00-16.00, śr., pt. 9.00-17.00

„Dumni z Polski”– cykl wystaw: „O Polsce. Najwięksi polscy pisarze”, czynna do 30.11.

 

Pępowo

Gminna Biblioteka Publiczna w Pępowie, ul. St. Nadstawek 1a, tel. 65 573 66 22, email: biblioteka_pepowo@o2.pl

pn. 10.00-18.00, wt., czw. 9.00-15.30, śr., pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-12.00

Spotkanie z Krzysztofem Petkiem, 16.11, godz. 10.30

 

Piła

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, ul. Mariana Buczka 14, tel. 67 351 79 03, 67 351 79 04, www.biblioteka.pila.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-15.00; Oddz. dla Dzieci, pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-15.00

Kreatywni aktywni: Papierowa wiklina – warsztaty artystyczne dla młodzieży i dorosłych, 14.11, godz. 16.00, Filia nr 1, ul. Ludowa 11

Karty na stół – turnieje brydżowe dla mieszkańców osiedla, 14.11, godz. 13.30, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Klub Gier Planszowych – rozgrywki dla dzieci i młodzieży, 14.11, godz. 15.00, Filia nr 8, ul. Andersa 10

Rodzinne popołudnia z Misiem: spotkania z książką i jej twórcami – zajęcia dla dzieci w wieku do 6 lat z rodzicami, 14.11, godz. 17.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

Twórczy Papier – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci z osiedla w wieku 7-10 lat, 15.11, godz. 15.15, Filia nr 7, al. Poznańska 91

Opowiem Ci książkę – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 6-10 lat, 15.11, godz. 17.00, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Kącik Gier Planszowych – dla dzieci od lat 6 wraz z rodzicami, 17.11, godz. 8.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

„Stwórz własną książkę”, „Tak czytam!” – konkursy rodzinne, szczegóły na stronie internetowej; prace należy dostarczyć do 30.11.

Wystawa malarstwa: Prezentacja obrazów Barbary Taterki, czytelniczki biblioteki, czynna do 30.11, Filia nr 7, al. Poznańska 91

„Moje impresje” – wystawa malarstwa olejnego na podkładzie akrylowym Haliny Wajer, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

Poetycka 4 – salonik poetycki: „Mjez Ja će widźu a Ja će słyšu” – wystawa poezji serbołużyckiej, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

 

Pleszew

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Słowackiego 19A, tel./fax 62 742 83 58, www.biblioteka.pleszew.pl

pn., czw., pt. 9.00-18.00, wt. 9.00-19.00, sob. 9.00-14.00

Spotkania z książką w Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie, 13.11, godz. 10.00

„Legendy Ziemi Pleszewskiej w mojej wyobraźni” – konkurs plastyczny dla klas I-III, rozstrzygnięcie 18.11.

 

Pniewy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pniewy – Centrum Kultury, ul. Strzelecka 11A, tel./fax 61 291 09 64, www.bibliotekapniewy.pl

pn. 8.00-16.00, wt., śr., pt. 9.00-17.00, czw. 11.00-19.00

„Liro ty moja śpiewna...” – Szkolny Przegląd Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej, 16.11, godz. 16.00, aula LO w Pniewach, ul. Św. Ducha 11

 

Pobiedziska

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Kostrzyńska 21, tel. 61 817 71 46, www.bppob.pl

pn., czw. 10.00-19.00, wt., pt. 10.00-16.00, śr. 8.00-16.00, pierwsza i ost. sob. m-ca 9.00-13.00

Warsztaty literacko-plastyczne w ramach akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”, 14.09-15.11.

Warsztaty rękodzieła, 15.11, godz. 17.00

Wyjazdowe warsztaty z malowania ikon (zapisy w bibliotece), 17.11, Rogalinek, pracownia Lucyny Smok

Wystawa fotografii z wspólnych działań Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy i Stowarzyszenia Wielkopolska Grupa Eksploracyjno-Historyczna „Gniazdo” na rzecz ratowania zabytków, Filia w Biskupicach

„70 lat Biblioteki w Pobiedziskach” – wystawa, czynna do 30.11, czytelnia

 

Powidz

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Park Powstańców Wlkp. 25, tel. 63 277 63 52, www.powidz.naszabiblioteka.com

pn., śr., pt. 11.00-19.00, wt., czw. 7.30-15.30

„Powidz – Powstanie Wielkopolskie” – wystawa, czynna do 31.12.

 

Poznań

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury, ul. Prusa 3, tel. 61 66 40 850, www.wbp.poznan.pl

pn., śr., pt. 9.00-16.00, wt., czw. 10.00-18.00

„Pętla” – wernisaż wystawy Bogusława Biegowskiego, 15.11, godz. 17.00, Galeria WBPiCAK

Seryjni poeci 55: spotkanie z Urszulą Honek i Natalią Malek promujące ich najnowsze książki: „Pod wezwaniem” i „Kord”; prowadzenie: Piotr Śliwiński, 15.11, o godz. 18.00, Scena Nowa CK Zamek (współorganizacja)

 

Puszczykowo

Biblioteka Miejska im. Małgorzaty Musierowicz – Centrum Animacji Kultury, Rynek 15, tel./fax 61 819 46 49, www.biblioteka.iq.pl

pn., pt. 7.00-15.00, wt., śr., czw. 10.00-18.00

Sensoplastyka – zajęcia dla dzieci 1-3 r. ż. wraz z opiekunem (obowiązują zapisy), 14.11, godz. 12.30; koszt: 25 zł

Warsztaty medialne dla dzieci w wieku 9-12 lat na z tematu: film niemy (obowiązują zapisy), 16.11, godz. 17.00; koszt: 25 zł

 

Pyzdry

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kaliska 25b, tel. 63 276 81 07, www.bibliotekapyzdry.pl

pn., śr. 9.00-17.00, wt., czw. 8.30-15.30, pt. 11.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Z myślą o Niepodległej”– wystawa książek

 

Rawicz

Rawicka Biblioteka Publiczna, ul. Targowa 1, tel. 65 545 20 04, 65 546 76 33, www.biblioteka.rawicz.pl

pn.-śr., pt. 8.00-19.00, czw. 8.00-15.00, sob. 8.00-13.00

„Na misiowych urodzinach – najważniejsza jest rodzina” – przedstawienie teatralne dla dzieci w wykonaniu Teatru „Maska” z Krakowa, 14.11, godz. 17.00, Oddział dla Dzieci

„Mirabelka – kiełkująca historia” warsztaty: „100 kartek na 100-lecie Niepodległości” – przyjdź i zrób własną kartkę, do 30.11, Filia Słupia Kapitulna; „100 wierszy na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”, 15 i 16.11; Filia Zielona Wieś

Konkurs fotograficzny „Tu czytam”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; termin składania prac: 19.10-19.11.

Społeczna Zbiórka Książek dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Mosty Przyjaźni”

 

Rogoźno

Biblioteka w Rogoźnie – Rogozińskie Centrum Kultury, os. Przemysława II 7, tel. 67 261 81 08, www.rck.rogozno.pl

pn., śr.-pt. 12.00-19.00, wt. 9.00-16.00

Spotkanie autorskie z podróżnikiem Leszkiem Szczasnym, 15.11

XIX Konkurs „Dzieje Wielkopolski w podaniach i legendach”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia w bibliotece

Plebiscyt „Super Czytelnik” dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia, szczegóły na Fb biblioteki; trwa do 30.04.2019

 

Rokietnica

Biblioteka Gminna im. Marii Konopnickiej, ul. Szamotulska 29, tel. 61 814 52 12 lub 603 577 838, bibliotekarokietnica.pl

pn., śr. 8.00-20.00, wt., czw., pt. 12.00-20.00

Sensoryczne grupy zabawowe dla dzieci i rodziców (odpłatnie, obowiązują zapisy), 14.11, godz. 10.00 (dzieci w wieku 6-18 m-cy); godz. 11.30 (dzieci w wieku 18 m-cy do 4 lat); godz. 17.00 (grupa mieszana)

Programowanie z Minecraftem – zajęcia dla dzieci w wieku powyżej 9 lat (odpłatnie, obowiązują zapisy), 14.11, godz. 18.00

 

Siedlec

Biblioteka Publiczna w Siedlcu – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Zbąszyńska 19, tel. 68 347 26 41, www.goksiedlec.pl

pn., śr., czw. 10.00-18.00, wt., pt. 8.00-16.00

Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży, szczegóły na stronei internetowej biblioteki; prace należy przekazać do 30.11 do GOK (współorganizacja)

 

Skoki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty, ul. Rogozińska 1B, tel./fax 61 824 22 81, www.bibliotekaskoki.pl

pn.-pt. 9.00-19.00, sob. 9.00-14.00

„Indie według Anny” – spotkanie podróżnicze z Anną Grabowską, 14.11, godz. 17.00

„Mojej Ojczyźnie” – XII Turniej Recytatorski dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjum, 16.11, godz. 17.00

„Tobie Ojczyzno” – X Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 16.11.

 

Słupca

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ul. Mickiewicza 24, tel. 63 275 15 77, www.bibliotekaslupca.pl

pn., śr., pt. 8.00-18.00, wt., czw. 8.00-15.00, pierwsza sob. m-ca 8.00-13.00

Spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na ilustrację do jego książki, 15.11, godz. 10.00, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Stare Miasto

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Główna 16, tel. 63 241 60 67, kom. 667 885 006, www.bibliotekastaremiasto.pl

pn.-śr., pt. 8.00-18.00, czw. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00

„Wybuchła Niepodległa!” – wystawa ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Koninie

 

Suchy Las

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Szkolna 16, tel. 61 250 04 01, tel./fax 61 250 04 04, www.osrodekkultury.pl/biblioteka

pn.-pt. 9.00-18.00, ost. sob. m-ca 9.00-13.00

Spotkanie Klubu Przyjaciół Książki: lekturą będzie książka Wells’a Tower’a „Ruiny i zgliszcza”, 15.11, godz. 18.00.

„Krajobrazy i Przyroda Wielkopolski” – konkurs fotograficzny; ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, 15.11, godz. 18.15, sala widowiskowa

„Zimno w stópki? Zrób paputki” – warsztaty szydełkowania (odpłatnie, obowiązują zapisy), 17.11, godz. 10.00-13.00

„Dwa razy dwanaście. Gmina Suchy Las w 12 kadrach” – wernisaż wystawy starych fotografii, 9.11, godz. 18.00, hol CKiBP; wystawa czynna do 29.11.

 

Sulmierzyce

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Strzelecka 10, tel./fax 62 722 33 72, bibliotekasulmierzyce.pl

pn., pt. 11.00-19.00, wt., czw. 8.00-16.00, śr. 14.00-16.00

Kartka Bożonarodzeniowa – konkurs pod patronatem Burmistrza Sulmierzyc, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 30.11.

 

Swarzędz

Biblioteka Publiczna, os. Czwartaków 1, tel./fax 61 818 63 14, www.biblioteka.swarzedz.pl

pn. 11.00-20.00, wt.-czw. 10.00-18.00, pt. 8.00-16.00, pierwsza sob. m-ca 9.00-14.00

„Sercem pisane” – spotkanie z Danutą Dachterą, 13.11, godz. 18.00.

Spotkanie autorskie z Ewą Chotomską, 16.11, godz. 9.30, filia, os. Raczyńskiego 19

„Dlaczego świętujemy 11 listopada i jak obchodzono Święto Niepodległości w II Rzeczypospolitej” – wykład dra Romualda Rydza, pracownika naukowego Wydziału Historycznego UAM, 16.11, godz. 10.00, czytelnia

„Swarzędz i świat wokół” – wystawa fotografii Adama Kośnego, czynna do 16.11.

 

Szamotuły

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Edmunda Calliera, Rynek 10, tel./fax 61 292 13 61, tel. 61 292 11 43, www.biblioteka-szamotuly.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, pierwsza i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

„Od Króla Maciusia Pierwszego do Zagadki teatru, czyli 100 lat literatury polskiej dla dzieci” – gra dla dzieci oraz dla młodzieży i dorosłych, 5-30.11, godz. 9.00-17.00

„Maryna, Haft Szamotulski i baśnie – nasze dziedzictwo kulturowe” – wystawa prac wykonanych przez uczestników warsztatów w ramach realziowanego projektu, czynna do 17.11. (współorganizacja)

 

Śrem

Biblioteka Publiczna im. Heliodora Święcickiego, ul. Grunwaldzka 10, tel. 61 283 54 67, www.biblioteka.srem.pl

pn. 11.00-15.00, wt.-pt. 10.00-19.00, sob. 9.00-13.00

Audio-Baby – zajęcia multimedialne dla przedszkolaków, 13.11, godz. 9.00, mediateka

Literackie Poranki Malucha – dla dzieci od 1 do 3 lat, 13.11, godz. 11.00, wypożyczalnia dla dzieci

Klub Literacki „Amator”, 13.11, godz. 14.30, planszoteka

„Pogoda dla puchaczy” – spotkanie z Bartkiem Jędrzejakiem, dziennikarzem i prezenterem pogody w TVN, 14.11, godz. 17.00, wypożyczalnia dla dzieci

Czytamy przedszkolakom – głośne czytanie dla dzieci: 15.11, godz.10.00 i 11.00; 16.11, godz.10.00 i 11.00, wypożyczalnia dla dzieci

Zajęcia biblioteczno-edukacyjne dla dzieci, 14.11, godz. 14.30, Filia Pysząca

Zadumania listopadowe – zajęcia biblioteczno-edukacyjne dla dzieci, 15.11, godz. 13.30, Filia Przy Moście

Warsztaty teatralne dla dzieci (zajęcia odpłatne), 15.11, godz. 15.30, sala animacji

Klub Internetowy – kurs komputerowy dla dorosłych (zajęcia odpłatne), 15.11, godz. 16.00, pracownia komputerowa

Klub Miłośników Gier Planszowych – dla dzieci, dorosłych i młodzieży, 17.11, godz. 9.00-13.00, planszoteka

Wystawa „he” – Matylda Lepiesza, Bogusław Lepiesza; czynna do 30.11.

 

Środa Wielkopolska

Miejska Biblioteka Publiczna im. R.W. Berwińskiego, Pl. Zamkowy 7, tel. 61 285 80 49, www.mbpsrodawlkp.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Kwiatowe łóżeczka z bibuły” – warsztaty, 14.11, godz. 16.00

„Płyń pod prąd” – konkurs dotyczący twórczości Zbigniewa Herberta, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; konkurs trwa do 3.12.

 

Tarnowo Podgórne

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Ogrodowa 2A, tel. 61 895 92 43, www: www.bibliotekatp.pl

pn., śr. 11.00-18.00, wt., pt. 9.00-14.00, czw. 11.00-18.30

Spotkanie z autorką powieści kryminalnych Olgą Rudnicką, 14.11, godz. 18.00

 

Trzcianka

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny, ul. Sikorskiego 22, tel./fax 67 216 33 59, www.biblioteka-trzcianka.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-15.00

„Pamięć w dźwiękach zapisana” – koncert piosenek patriotycznych w wykonaniu trio w składzie: Kamil Januszkiewicz, Adam Lewicki oraz Tomasz Wyrzykowski, 12.11, godz. 17.00

III Turniej Jednego Wiersza „O Złote Pióro Iłły” – finał, 15.11, godz. 17.00

Muzyczna Jesień – Przegląd Zespołów Śpiewaczych, 17.11, godz. 12.00

„Topografia ojczyzny” – wystawa malarstwa Elżbiety Wasyłyk, czynna do 16.11, Dział Animacji Kultury, ul. Broniewskiego 7

VIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Romana Brandstaettera „Wyjście z cienia”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 16.11.

 

Trzcinica

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Szkolna 2c, tel. 62 332 20 83, www.biblioteka.trzcinica.com.pl

pn., wt., pt. 8.00-17.00, śr. 8.00-16.00, czw. 9.00-17.00

„Z książką w świat przygody, wartości i wiedzy” – warsztaty kulturalno-edukacyjne dla dzieci, 15.11, godz. 15.30

Koncert poezji śpiewanej zespołu „ARETE” z Poznania oraz rozstrzygnięcie II edycji konkursu poetyckiego o „Laur Złotej Trzciny”, 18.11, godz. 15.00; wstęp wolny

 

Trzemeszno

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Św. Jana 11, tel./fax 61 415 41 03, www.biblioteka.trzemeszno.net

pn., wt., czw. 11.00-18.00, śr., pt. 8.00-16.00, sob. 8.00-13.00

Klub Najmłodszych Przyjaciół Książek: spotkanie dla dzieci w wieku do 7 lat, 13.11, godz. 16.00-17.15

 

Turek

Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka, ul. Dworcowa 5, tel./fax 63 289 21 26, 63 278 51 34, www.biblioteka.turek.pl

pn.-wt. 9.00-18.30, śr.-pt. 9.00-16.00

Bibliosmyki – integracyjne zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat wraz z opiekunami, 13.11, godz. 17.00-18.30

Plastykoterapia – zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat (odpłatne, obowiązują zapisy), 16.11, godz. 16.00-18.00

Gala Poetycka „Literatura jazzem barwiona”; w programie m.in.: podsumowanie XIX Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Włodzimierza Pietrzaka „Dążenie do wolności jest wielką siłą człowieka” oraz XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pod „… Zbiorę wszystkich przyjaciół i serce przed nimi otworzę, bo doprawdy czy warto inaczej na ziemi tej żyć…” (Bułat Okudżawa), 17.11, godz. 17.00, Klub „Kuźnia Artystyczna”, ul. Browarna 13

 

Wapno

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Solna 20, tel. 67 261 10 74, www.bibliotekawapno.pl

pn.-pt. 8.00-16.00

Montaż słowno-muzyczny z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, 8.11, godz. 16.00, sala przedszkola

 

Wągrowiec

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Średnia 18, tel. 67 262 00 68, 725 255 955, www.mbp.wagrowiec.eu

pn., wt., czw., pt. 8.00-17.00, śr. 8.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Namaluj Godło Polski” – konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych; rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, 15.11, godz. 16.00, Filia nr 1, os. Wschód 6

 

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wągrowcu, ul. Kościuszki 49, tel. 67 268 56 25, www.pbp.wagrowiec.pl

pn.-pt. 7.45-17.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, poświęcone książce „Mam na imię Lucy” Elizabeth Strout, 13.11.

„Czego o swojej kulturze nie powie ci Arab” – wykład Agnieszki Chęś o kulturze arabskiej, 15.11, godz. 17.00

II Powiatowy Konkurs na „Świąteczną Bombkę”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 3.12.

 

Witkowo

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Powstańców Wielkopolskich 17a, tel./fax 61 477 81 62, www.biblioteka-witkowo.com.pl

pn., śr., pt. 11.00-18.00, wt., czw., sob. 8.00-14.00

Spotkania z bajką dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, 17.11, godz. 11.00-13.00

 

Września

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Dzieci Wrzesińskich 13, tel. 61 436 25 96, www.biblioteka.wrzesnia.pl

pn. 10.00-18.00, wt.-pt. 8.00-18.00, pierwsza sob. m-ca 8.00-14.00

Spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem, 16.11, godz. 17.30, Wrzesiński Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 21; wstęp wolny

„Rodzina Hulewiczów – Patriotyzm we krwi” – konkurs literacki, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 30.11.

„Bransoletka Niepodległości” z „Fasolką Niepodległości” – konkurs plastyczny, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 30.11.

 

Wyrzysk

Biblioteka w Wyrzysku – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 15, tel. 67 286 26 64; fax 67 286 20 90, biblioteka.mgokwyrzysk.pl

pn.-czw. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00, pierwsza i ostatnia sob. m-ca 9.00-13.00

Kącik twórczy dla dzieci: Dzień czarnego kota, 13.11, godz. 14.00-15.00

 

Zaniemyśl

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Sienkiewicza 4, tel./fax 61 285 70 23, www.biblioteka.zaniemysl.pl

pn., wt., pt. 10.30-17.30, śr. 8.00-15.00, czw. 10.30-15.00

Warsztaty „Mirabelka – kiełkująca historia” – dla klas IV, 14 i 15.11, godz. 10.45

Spotkanie autorskie z Henryką Noetzel, Romanem Plebańskim i Damianem Łowickim, autorami przewodnika „Ziemia zaniemyska. Przyroda, historia, turystyka”, 16.11, godz. 18.00, salka czytelni (współpraca ze Stowarzyszeniem Ziemia Zaniemyska)

 

Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta, ul. Sienkiewicza 9, tel./fax 62 721 51 72, www.biblioteka.zduny.pl

pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-12.00

Warsztaty teatralne, 13.11.

Teatr i warsztaty kamishibai, 16.11.

Warsztaty szydełkowania – Klubu Rękodzieła Artystycznego BIBLIOnitki, 15.11, godz. 16.00-19.00

 

Złotów

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, ul. Grochowskiego 17, tel./fax 67 263 20 00, www.biblioteka-zlotow.pl

pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-13.00

Oseskowy Klubik Bajkowy – dla dzieci w wieku 3-6 lat, 14.11, godz. 15.30

„Gęby” – wystawa fotograficzna Agnieszki Witkowskiej, czynna do 17.11.

 

 

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.