Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Kalendarium wydarzeń bibliotecznych 09-15/04/2018

Blizanów

Gminna Biblioteka Publiczna, Janków Pierwszy 101a, tel. 62 751 10 47, www.bpgblizanow.naszabiblioteka.com

pn. 8.00-18.00, wt.-pt. 8.00-16.00

Spotkanie autorskie z Katarzyną Stachowicz-Gacek, 10.04, godz. 9.30, Szkoła Podstawowa w Blizanowie

 

Borek Wielkopolski

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Powstańców Wlkp. 4, tel. 65 571 61 50, www.biblioteka.borekwlkp.pl

pn. 10.00-18.00, wt., pt. 11.00-18.00, śr., czw. 9.00-16.00

Konkurs czytelniczy o tytuł „Zaczytanej rodziny”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; trwa do 4.05.

 

Brzeziny

Biblioteka Publiczna Gminy – Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, ul. 1000-lecia 10, tel. 62 769 81 23, www.brzeziny.naszabiblioteka.com

pn., wt., czw., pt. 8.00-16.00, śr. 8.00-18.00

„Ptasi świat” – wystawa prac dzieci i młodzieży, nagrodzonych i wyróżnionych w IV Biennale Rysunku w Ostrowie Wlkp., czynna do 30.06.

 

Chodzież

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Michalskiego, ul. Kościuszki 32, tel. 67 381 81 38, tel./fax 67 381 81 08, www.biblioteka-chodziez.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-13.00

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, 9.04, godz. 17.00

Wystawa grafiki Macieja Małeckiego – wernisaż, 13.04, godz. 17.00

 

Czarnków

Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnkowie – Miejskie Centrum Kultury, pl. Wolności 5, tel. 67 255 59 82, www.mbp.czarnkow.pl

pn.-pt. 8.00-17.00, sob. 9.00-13.00

Bajkownica – zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat, 9.04, godz. 16.00, Filia nr 1, os. Parkowe 11

Bibliomoliki – zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat, 11.04, godz. 10.00, Oddział Dziecięcy, ul. Wroniecka 32

Spotkanie z Olgą Rudnicką, autorką kryminałów, 11.04, godz. 17.00, Filia nr 2

 

Czempiń

Biblioteka Publiczna, ul. Parkowa 2, tel. 61 282 64 03, www.biblioteka.czempin.pl

pn.-pt. 9.00-19.00

Konkurs czytelniczy „Czytasz? Wiesz!”, konkurs trwa do 14.12.

 

Czerniejewo

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Ks. Prymasa St. Wyszyńskiego 6, tel. 61 429 13 43, 61 429 13 28, www.biblioteka.czerniejewo.pl

pn., pt. 10.00-18.00, wt., czw. 9.00-15.00, śr. 8.00-16.00

„Fantastyczna Wielkopolska” – konkurs na krótką formę komiksową, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 25.05.

Całoroczny konkurs plastyczny dla dzieci „Laurka dla...”, szczegóły na stronie biblioteki; „Laurka dla Książki”, prace przyjmowane będą 23.04.

 

Czerwonak

Gminna Biblioteka Publiczna, os. 40-lecia PRL 7a, tel./fax 61 812 07 01, www.biblioteka.czerwonak.pl

pn., czw. 11.00-19.00, wt. 10.00-18.00, śr. 8.00-16.00, pt. 8.00-15.00, ost. sob. m-ca 9.00-14.00

Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce „Bezsenność we dwoje” Sarah Dessen, 10.04, godz. 15.30, Filia w Koziegłowach

Wystawa ilustracji Jana Marcina Szancera, zorganizowana z okazji 45. rocznicy śmierci artysty, czynna do 30.04, Filia w Owińskach

Wystawa prac lokalnych artystów z klubu „Impresja”, czynna do 30.05, Filia w Owińskach

„Nasi przyjaciele w Puszczy Zielonce” – wystawa fotografii Bogusława Kaźmierczaka; czynna do 27.04, Filia Koziegłowy

 

Dopiewo

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury, ul. Konarzewska 12, tel./fax 61 814 82 23, www.bibldop.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

„Pionokio” – spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru MER, 10.04, godz. 9.00, sala GOK w Dopiewcu, ul. Szkolna 11

Spotkania autorskie z Justyną Bednarek, 11.04, godz. 9.00, Biblioteka Główna; godz. 11.00, Filia w Dąbrówce, ul. Malinowa 41

 

Gniezno

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna, ul. Staszica 12a, tel. 61 426 32 61, www.biblioteka.gniezno.pl

Biblioteka Główna, ul. Mieszka I 16, pn. 10.00-20.00, wt.-pt. 10.00-18., sob. 10.00-14.00; Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Mieszka I 15, pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00

„Lokalny patriota to eko patriota” – warsztaty prowadzone przez Martę Pacak, 10.04, godz. 10.00, Filia nr 2, ul. Staszica 12a

Sobotnie spotkania z książką – dla dzieci z rodzicami, 14.04, godz. 11.00-13.00, Wypożyczalnia dla Dzieci

„Polska. To lubię” – konkurs plastyczny na pocztówkę okolicznościową, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 1.06.

„Uzbekistan i Iran” – wystawa fotograficzna Anny Lis

„A było ich wielu” – wystawa Pawła Trygalskiego

 

Golina

Biblioteka Publiczna, pl. Kazimierza Wielkiego 12, tel. 63 241 81 21, www.golina.naszabiblioteka.com

pn.-śr., pt. 9.00-18.00, czw. 13.00-18.00

II Gminny Konkurs Recytatorski Wiosenne Poezjowanie, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 7.05.

„Golinianie dzieciom” – II edycja konkursu na napisanie bajki dla dzieci, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy przesyłać do 31.05.

 

Gorzyce Wielkie

Gminna Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wlkp. z s. w Gorzycach Wielkich, ul. Piaskowa 3, tel./fax 62 734 73 70, www.biblioteka-gorzyce.pl

pn., śr., pt. 8.00-16.00, wt., czw. 10.00-18.00, sob. 8.00-13.00

Spotkanie autorskie z Aleksandrem Dobą, 11.04, godz. 18.30, Filia w Daniszynie

 

Gostyń

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Wrocławska 257, tel. 65 572 09 52, fax 65 575 12 99, www.biblioteka.gostyn.pl

wt.-śr. 11.00-18.00, czw. 9.00-18.00, pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-14.00

Spotkanie Klubu Mam, 9.04, godz. 10.00

„Zaprojektuj widokówkę z Gostynia” – konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 21.04.

„Wiem więcej o ziemi gostyńskiej” – konkursy wiedzy o regionie dla uczniów szkół podstawowych i młodzieży, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 25.04.

Dwa konkursy twórcze z nagrodami na dwie ważne rocznice, konkursy dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Gostyń, prace przyjmowane są od 3.04 do 22.05.

 

Jaraczewo

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Kolejowa 7, tel./fax 62 740 80 83; 62 740 80 59, www.biblioteka.jaraczewo.pl

pn., śr. 8.00-18.00, wt., czw., pt. 8.00-16.30, sob. 9.00-13.00

„Wytrwały czytelnik” – konkurs czytelniczy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, szczegóły na stronie biblioteki; trwa od 1.04 do 30.06.

 

Kalisz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka, ul. Łazienna 6, tel. 62 757 34 30, 757 22 88; fax 62 766 54 47, www.mbp.kalisz.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

Poznajemy bibliotekę – spotkanie z dwiema klasami I Szkoły Podstawowej nr 3, 9.04, Filia nr 5 Oddział Dziecięcy, ul. Złota 26-28

Konkurs „Czytając wyobraźnią” – II etap, 10.04, Filia nr 5, ul. Złota 26-28

„Alicja w Krainie Czarów” – obchody Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu UAM w Poznaniu, 11.04, godz. 10.30-13.00, Sala Kameralna, ul. Nowy Świat 28-30

Kwiecień miesiącem głośnego czytania tekstów z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci – spotkania w bibliotece z klasami IV Szkoły Podstawowej nr 2, 12.04, Filia nr 7, ul. Tuwima 10

„Agatha Christie – mistrzyni suspensu” – wystawa czynna do 30.05, Filia nr 4, al. Wolności 27

„Kaliszanki mają głos” – wystawa zorganizowana z okazji obchodów Roku Praw Kobiet, wystawa czynna do 30.05, Filia nr 1, ul. Górnośląska 29

„Architekt z Niecałej – Albert Nestrypke” – wystawa czynna w terminie 3.04-30.05, Biblioteka Główna, ul. Legionów 66

„Ziemia nieznana. Kalisz po belle époque” – wystawa czynna w terminie 3.04-29.06, Filia nr 3, ul. Krótka 3

„Zgraliśmy się plastycznie” – wystawa prac dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II, w ramach obchodzonego 15 maja Święta Polskiej Muzyki i Plastyki, czynna do 29.06, Filia nr 5, ul. Złota 26-28

„Wolność i poeci” – wystawa publikacji z okazji obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę, czynna od 9.04 do 29.06, Filia nr 7, ul. Tuwima 10

„Z dziejów kaliskiego szkolnictwa”, wystawa czynna od 9.04 do 29.06, Filia nr 9, ul. Serbinowska 1A

 

Kaźmierz

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Dworcowa 14, tel. 61 291 84 08; tel./fax 61 291 82 08, www.biblioteka.kazmierz.com.pl

pn., śr., czw. 13.00-19.00, wt. 10.00-15.00, pt. 11.00-17.00

„Frania Piorun” – przedstawienie dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, 15.04, godz. 12.00, sala kina przy bibliotece; bilety: 5 zł

 

Kleczew

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, pl. Piłsudskiego 14, tel. 63 270 10 11, fax 63 270 80 87, www.biblioteka.kleczew.pl

pn., śr., pt. 10.00-18.00, wt., czw. 8.00-16.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe, 13.04, godz. 17.00

 

Kobylin

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Wolności 35, tel. 65 548 21 40, www.kobylin.naszabiblioteka.com

pn.-śr., pt. 11.00-18.00, czw. 10.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Wiosenny kurs komputerowy, 11.04, Łagiewniki

„Jaja Wielkanocne” – wystawa prac Katarzyny Chlebowskiej i Arlety Barteczki z Kobylina

 

Kołaczkowo

Biblioteka Publiczna Gminy – Gminny Ośrodek Kultury im. Wł. Reymonta, pl. Reymonta 1,: tel. 61 438 53 13, www.gokkolaczkowo.pl

pn., śr., czw. 8.00-16.00, wt. 9.00-17.00, pt. 10.00-18.00

„Zadbaj o swoją kobiecość” – wykład Lucyny Majewskiej-Lipińskiej (lek. med. spec. gniekolog-położnik) nt. profilaktyki nowotworowej, 10.04, godz. 16.30

 

Koło

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 19, tel./fax 63 217 80 03, 217 80 02, www.biblioteka-kolo.pl

pn.-śr., pt. 8.00-18.00, czw. 10.30-15.00

Akademia Plastyki – warsztaty plastyczne dla 5-6-latków (grupa zamknięta), 9.04, godz. 16.00

Zajęcia z elementami biblioterapii – spotkania z literaturą dla 7-8-latków (grupa zamknięta), 10.04, godz. 16.00

Bajarka – literackie spotkanie z baśniami dla 4-5 latków (grupa zamknięta), 11.04, godz. 16.00

Spotkanie z Justyną Bednarek (grupa zamknięta), 12.04, godz. 9.00

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Gołębiowskim, 12.04, godz. 16.30

„Wytłaczanki” – konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 13.04.

„Do twarzy mi z książką” – konkurs fotograficzny, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 21.04.

 

Komorniki

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Stawna 7/11, tel. 61 810 76 13, www.biblioteka-komorniki.pl

pn., pt. 8.00-16.00, wt., czw. 11.00-19.00, śr. 8.00-15.00

„Moja ulubiona baśń H. Ch. Andersena” – konkurs plastyczny dla dzieci, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy złożyć do 19.04.

 

Konin

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 13, tel./fax 63 242 85 37, www.mbp.konin.pl

pn., wt., śr., pt. 9.00-18.00, czw. 12.00-15.00, sob. 10.00-14.00

XXXIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Milowy Słup” – konkurs poetycki, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; wiersze należy przesłać do 10.09.

 

Kościan

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Tomaszewskiego, ul. Wrocławska 28b, tel. 65 512 00 40, 65 511 00 26, www.biblioteka.koscian.pl

pn.-śr., pt. 10.00-18.00, czw., sob. 8.00-15.00

Klub Przyjaciół Trąbka Bombka, 10.04, godz. 10.00, Oddział dla Dzieci

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce „Malarka gwiazd” Amelii Noguera, 11.04, godz. 17.00

„O młodości, która została nad Obrą. Adam Tomaszewski – życie i twórczość” – wystawa, czynna do 15.12, sala spotkań

 

Kórnik

Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 65, tel. 61 817 00 21, www.biblioteka.kornik.pl

pn., wt., pt. 11.00-19.00, śr., czw. 8.00-15.00, 1, 2, 3 sob. m-ca 9.00-13.00

„Wiosenne kwiaty z bristolu” – warsztaty Pasjoteki, 9.04, godz. 17.00-19.00

 

Krotoszyn

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera, ul. Benicka 9, tel./fax 62 725 27 83, www.biblioteka.krotoszyn.pl

pn.-pt. 9.00-17.00

Spotkanie Klubu Mam, 12.04, godz. 10.00

Wernisaż wystawy haftu Marii Politowicz „Kobiety i ...”, 12.04, godz. 18.00, wystawa czynna do 30.04

 

Krzywiń

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Kasztelańska 1, tel./fax 65 517 06 11, www.krzywin.eu.org

pn., pt. 9.00-18.00, wt. 9.00-16.00, śr. 9.00-17.00, czw. 9.00-15.00

Gminny Konkurs Czytelniczy „Polubić czytanie”, konkurs trwa do 30.04.

 

Krzyż Wielkopolski

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 7, tel. 67 256 41 58, mgokkrzyz.pl

pn., czw., pt. 10.00-18.00, wt., śr. 8.00-16.00

I Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Andrzeja Sulimy-Suryna; karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu na stronie internetowej biblioteki, 10.04, godz. 10.00

 

Książ Wielkopolski

Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury, ul. Wichury 11a, tel./fax 61 282 22 43, www.ck-ksiazwlkp.pl

pn.-pt. 9.00-17.00, sob. 10.00-13.00

Wtorkowe spotkania z rękodziełem, 10.04, godz. 15.00; informacje: 61 282 22 43

„100 lat Niepodległości” – konkurs fotograficzny, szczegóły na stronie internetowej biblioteki, prace należy dostarczyć do 31.08.

 

Kuślin

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Leśna 13, tel. 61 447 30 89, www.bibliotekakuslin.pl

pn.-pt. 11.00-18.00

Konkurs poetycki na wiersz patriotyczny odbywający się w ramach XIV edycji Konkursu o Pióro Wójta Gminy Kuślin, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; trwa do 30.09.

 

Leszno

Miejska Biblioteka Publiczna im. St. Grochowiaka, ul. B. Chrobrego 3, tel. 65 520 53 55, www.mbpleszno.pl

pn., śr., pt. 10.30-18.00, wt., czw. 9.00-16.00, sob. 9.00-14.00

Spotkanie z Krzysztofem Deszczyńskim w ramach cyklu „Wokół Globusa”, 10.04, godz. 17.00, Galeria Lochy

Koncert zespołu Sunday Morning, 14.04, godz. 20.00, Biblioteka Ratuszowa, Rynek 1

 „Muzyczne poranki w Bibliotece Ratuszowej”, 14.04, godz. 11.00-14.00, Biblioteka Ratuszowa

„Reading on the capter – Czytanie na dywanie” – cykl zajęć muzycznych dla dzieci w różnym wieku, 14.04, godz. 10.00-11.00, Biblioteka Ratuszowa

Spotkanie z prof. Jackiem Aleksandrem Prokopskim „W życiu najważniejszy jest wybór”, 15.04, godz. 17.00, Biblioteka Ratuszowa, Rynek 1

XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Stanisława Grochowiaka, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace przyjmowane są do 15.05.

„Zagubiony w nicości / Perdidit in nihilum” – wystawa Tomasza Bzdęgi, czynna do 13.04, Galeria Dworcowa, ul. Dworcowa 1

Wystawa Raula Boncuta, czynna w terminie 16.03-13.04, Galeria Lochy

„Dialog o losie i duszy. Stanisław Vincenz (1888-1971)” – wystawa, czynna do 30.04, „Galeria za Regałami”

80 lat historii Klubu Sportowego „Unia” Leszno – wystawa, czynna do 30.04, Biblioteka Dworcowa, ul. Dworcowa 1; współorganizacja z Archiwum Państwowym w Lesznie

 

Luboń

Biblioteka Miejska, ul. Żabikowska 42, tel./fax 61 813 09 72, www.biblub.com

pn.-śr. 11.00-19.00, czw.-sob. 9.00-15.00

„Sprawy i sprawki w poezji” – wykład połączony ze spotkaniem autorskim; gośćmi będą: Włodzimierz Gawroński i Krystyna Łybacka, 11.04, godz. 12.00; wstęp wolny

Podróże z pasją: „Indie. Nepal”, 11.04, godz. 17.00; wstęp wolny

Dyżur pedagogiczny Anny Kurelskiej (obowiązują zapisy), 11.04, godz. 17.00-19.00

„Zapach zieleni” – wernisaż prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Wspólna Droga”, 12.04, godz. 17.30

Rodzinne soboty: „Tumpalala” – koncert dla dzieci, 14.04, godz. 12.00; wstęp: 5 zł

 

Lwówek

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. E. Sczanieckiej 56, tel. 61 441 40 55, www.biblioteka.lwowek.com.pl

pn.-śr., pt. 8.00-18.00, czw. 8.00-15.00

Klub Maluszka – spotkanie dla dzieci w wieku 1-4 lat wraz z rodzicami, 12.04, godz. 9.30

Warsztaty fotograficzne prowadzone przez Dagmarę Burzyńską-Rejak, 12.04, godz. 18.00; wstęp wolny

 

Malanów

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna, ul. Kaliska 2, tel. 63 288 33 22, www.ckibp.malanow.pl

pn.-pt. 10.00-18.00

Zajęcia taneczne dla dzieci, 10.04, godz. 16.00 oraz 17.00

Warsztaty plastyczne dla dzieci, 12.04, godz. 14.30

Baśniowa noc w bibliotece dla dzieci z klas I i II szkół podstawowych, 13.04, godz. 17.00-20.00; zapisy do 10.04.

„Bal urodzinowy u Sowy” – konkurs plastyczny, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 23.04.

 

Margonin

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Polna 6, tel. 67 284 60 86, www: blog.biblioteka.margonin.pl

pn., pt. 8.00-15.00, wt.-czw. 8.00-19.00

Spotkanie autorskie z Magdaleną Ludwiczak, 12.04, godz. 17.00

 

Miedzichowo

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 16, tel./fax 61 441 02 00, www.biblioteka-miedzichowo.pl

wt. 9.00-17.00, śr. 8.00-18.00, czw. 8.00-16.00

„Dawnych wesel czar...” – wystawa, czynna do 30.04, Miedzichowo oraz Filia w Bolewicach

 

Międzychód

Biblioteka Publiczna im. Jana Daniela Janockiego, pl. Kościuszki 9, tel. 95 748 24 37, www.bibliotekamiedzychod.pl

pn., wt., czw., pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Za co lubię bibliotekę” – konkurs plastyczny, szczegóły na Fb biblioteki; prace należy dostarczyć do 30.04.

 

Murowana Goślina

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego, ul. Poznańska 16, tel. 61 892 36 27, www.biblioteka.murowana-goslina.pl

pn. 10.00-19.00, wt., czw. 10.00-18.00, śr. 8.00-15.00, pt. 8.00-14.00

Pokazy iluzji dla dzieci w wykonaniu Michelle Iluzjonistki, 9.04, godz. 17.00

 

Nowe Miasto

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Poznańska 8a, tel. 61 287 46 18, www.nowemiasto.naszabiblioteka.com

pn., śr.-pt. 10.00-18.00, wt. 9.00-15.00, pierwsza i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

Bezpłatny kurs komputerowy dla dorosłych (obowiązują zapisy), 12.04, godz. 14.00-15.00, Filia w Chociczy

Zajęcia plastyczne dla dzieci, 13.04, godz. 15.00, Filia w Chociczy

 

Nowy Tomyśl

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Witosa 8, tel. 61 442 12 70, www.bibliotekant.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-18.00, śr. 11.00-16.00, sob. 10.00-14.00

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce Evžena Bočka „Ostatnia arystokratka”, 10.04, godz. 18.00

Wieczór kultury ukraińskiej w ramach cyklu: Barwy Świata, 13.04, godz. 18.30

Pasje Laury Turowskiej – wystawa, czynna od 10.04 do 10.05

Wystawa tkaniny artystycznej z Pracowni Gobelinu w Granowie, Galeria na Piętrze

 

Oborniki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego, ul. Kopernika 10, tel./fax 61 296 02 65, www.biblioteka.oborniki.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Damy, dziewczyny, młode buntowniczki” – lekcja biblioteczna, 11.04, godz. 11.45

II Ogólnopolskie czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz, 12.04, godz. 9.00

Gala finałowa plebiscytu Super Czytelnik Zimy 2018, 13.04, godz. 17.00

Wystawa „Piórkiem i węglem. Wystawa rysunków i akwarel prof. Wiktora Zina z kolekcji Jerzego Kani”, czynna od 10.04 do 15.05

 

Odolanów

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta im. Ks. Antoniego Ludwiczaka, al. Jana Pawła II 1, tel. 62 733 18 71, www.biblioteka.odolanow.pl

pn., wt., pt. 10.00-18.00, śr., czw. 8.00-16.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie autorskie z Aleksandrem Dobą, 11.04, godz. 16.30

 

Okonek

Biblioteka Publiczna im. Czesława Miłosza – Okoneckie Centrum Kultury, ul. Niepodległości 46, tel./fax 67 266 90 60, www.biblioteka.ockokonek.pl

pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-14.00

„Słowa malowane” – konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 20.04.

 

Opalenica

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, os. Centrum 11, tel. 61 447 74 30, ckibopalenica.pl

pn., wt., pt. 10.00-18.00, śr. 8.00-20.00, czw. 8.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie z poezją Katarzyny Kutzmann-Solarek dla słuchaczy UTW, 9.04, godz. 17.00, ul. Zamkowa 3a

Kino Łączy: Wszystkie strachy Stephena Kinga, 13.04, godz. 19.00

Konkurs na Opalenicką Książeczkę Rodzinną – w ramach projektu „Czytaj! Słuchaj! Opowiadaj! Z fabułą przez życie!”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 11.05.

 

Ostrów Wielkopolski

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego, ul. Wolności 2, tel./fax 62 737 47 00, www: www.biblioteka-ostrow.pl

pn., wt., czw., pt. 8.00-18.00, śr. 9.00-14.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie autorskie z Donatą Dominik-Stawicką poświęcone książce „Tajemnice sekretarzyka, czyli Z pamiętnika Poznanianki”, 9.04, godz. 18.00

 

Ostrzeszów

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Stanisława Czernika, pl. Borek 17, tel. 62 730 33 89, tel./fax 62 730 19 48, www.bp.ostrzeszow.pl

pn., czw. 10.00-18.00, wt., pt. 9.00-17.00, śr. 9.00-15.00

XXI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poeci Dzieciom, Dzieci Poetom”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; zgłoszenia do 16.04.

Powiatowy Konkurs Plastyczny „100 Lat Niepodległości”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 8.06.

Regionalny Konkurs Fotograficzny dla Młodzieży „Ślady niepodległości”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 20.08.

 

Pakosław

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 4, tel. 65 547 84 78, www.pakoslaw.naszaplacowka.pl

pn., wt. 8.00-16.00, śr., pt. 9.00-17.00

„Dumni z Polski” – cykl wystaw: „Wielkie Polki”, czynna do 30.04.

 

Pępowo

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. St. Nadstawek 1a, tel. 65 573 66 22, email: biblioteka_pepowo@o2.pl

pn. 10.00-18.00, wt., czw. 9.00-15.30, śr., pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-12.00

Konkurs dla dzieci i młodzieży na najaktywniejszego czytelnika 2018, konkurs trwa do 31.08.

 

Piła

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, ul. Mariana Buczka 14, tel. 67 351 79 03, 67 351 79 04, www.biblioteka.pila.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-15.00; Oddz. dla Dzieci, pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-15.00

Baśniowy Jadwiżyn – zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 3-6 lat i rodziców, 9.04, godz. 16.00, Filia nr 6, ul. Królowej Jadwigi 17

Trzy kwadranse z książką i kredką – popołudniowe zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci z osiedla, 10.04, godz. 16.30, Filia nr 1, ul. Ludowa 11

Kreatywni aktywni – warsztaty decoupage dla młodzieży i dorosłych, 11.04, godz. 16.00, Filia nr 1, ul. Ludowa 11

Karty na stół: Turnieje brydżowe dla mieszkańców osiedla, 11.04, godz. 15.00, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Klub Gier Planszowych: Rozgrywki dla dzieci i młodzieży, 11.04, godz. 15.00, Filia nr 8, ul. Andersa 10

Rodzinne popołudnia z Misiem – spotkania z książką i jej twórcami, dla dzieci w wieku do 6 lat z rodzicami, 11.04, godz. 17.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

Twórczy Papier – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci z osiedla w wieku 7-10 lat, 12.04, godz. 15.15, Filia nr 7, al. Poznańska 91

Opowiem Ci książkę – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat, 12.04, godz. 16.00, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Karta i kieszonka: Gawęda o historii „Jak dawniej wypożyczano książki”, 12.04, godz. 16.00, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Dyskusyjny Klub Książki „Po słowach” – spotkanie autorskie z Agatą Tuszyńską, 12.04, godz. 18.00, wypożyczalnia Biblioteki Głównej, ul. Staromiejska 14

Kącik Gier Planszowych – dla dzieci od lat 6 wraz z rodzicami, 14.04, godz. 8.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

Poetycka 4 – salonik poetycki: „Psychoanaliza” – prezentacja wierszy Agaty Mindykowskiej z Klubu Literackiego „Pegazik” MDK Iskra, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

Skarby z mojej komody: „Prace przed telewizorem” – prezentacja prac Reginy Massalskiej-Czadankiewicz, Filia nr 6, ul. Królowej Jadwigi 17

Galeria różności: „Wielkanoc” – wystawa prac, Filia nr 7, al. Poznańska 91

 

Pleszew

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Słowackiego 19A, tel./fax 62 742 83 58, www.biblioteka.pleszew.pl

pn., czw., pt. 9.00-18.00, wt. 9.00-19.00, sob. 9.00-14.00

Spotkania z książką w Domu Pomocy Społecznej, 10.04, godz. 11.00

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Znane i nieznane wiersze Juliana Tuwima”, 11.04, godz. 9.00

Spotkanie Lokalnego Klubu Kodowania, 13.04, godz. 16.00

Biblioteczny Klub Modelarstwa Papierowego, 14.04, godz. 10.00-13.00

Wielkanocny konkurs czytelniczy, szczegóły na stronie biblioteki; trwa do 16.04.

 

Pniewy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pniewy – Centrum Kultury, ul. Strzelecka 11A, tel./fax 61 291 09 64, www.bibliotekapniewy.pl

pn. 8.00-16.00, wt., śr., pt. 9.00-17.00, czw. 11.00-19.00

Uniwersytet Trzeciego Wieku: „Pianino – boski instrument” – wykład otwarty Szymona Krawczyka, organisty z parafii Św. Wawrzyńca, 9.04, godz. 16.30, sala na piętrze

Konkurs na kartkę urodzinową dla Królowej Elżbiety II, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 9.04.

 

Pobiedziska

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Kostrzyńska 21, tel. 61 817 71 46, www.bppob.pl

pn., czw. 10.00-19.00, wt., pt. 10.00-16.00, śr. 8.00-16.00, pierwsza i ost. sob. m-ca 9.00-13.00

Dyskusyjny Klub Książki: „O żywności sekretach, porozmawiajmy... o dietach”, 13.04, godz. 18.00

Klub Żywego Słowa – warsztaty dla młodzieży i dorosłych, 10.04, godz. 17.00-18.30 (młodzież); godz. 18.30-20.00 (dorośli)

Spotkanie Klubu Rękodzieła, 12.04, godz. 17.00

 

Poznań

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury, ul. Prusa 3, tel. 61 66 40 850, www.wbp.poznan.pl

pn., śr., pt. 9.00-16.00, wt., czw. 10.00-18.00

„Chwała Powstańcom” – wernisaż wystawy fotografii Pawła Andersa, 12.04, godz. 17.00, Galeria WBPiCAK

 

Przemęt

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka, ul. Jagiellońska 16, tel. 65 619 34 86, www.gok.org.pl

pn., śr.-pt. 12.00-18.00, wt. 9.00-15.00

Konferencja popularnonaukowa „600 lat przemęckich cystersów”, 14.04, godz. 10.00-18.00

 

Przykona

Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Szkolna 7, tel. 63 279 10 36, 63 279 10 37, www.bibliotekaprzykona.pl

pn.-pt. 8.00-18.00

Babski Kabaret „Old Spice Girls”, 9.04, godz. 18.00; bilety 25 zł

 

Puszczykowo

Biblioteka Miejska im. Małgorzaty Musierowicz – Centrum Animacji Kultury, Rynek 15, tel./fax 61 819 46 49, www.biblioteka.iq.pl

pn., pt. 7.00-15.00, wt., śr., czw. 10.00-18.00

Klub Kostki Rubika, 11.04, godz. 17.00

Pchli Targ, 14.04, godz. 10.00-12.00, parking przy SP Nr 1, ul. Wysoka 1

 

Pyzdry

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kaliska 25b, tel. 63 276 81 07, www.bibliotekapyzdry.pl

pn., śr. 9.00-17.00, wt., czw. 8.30-15.30, pt. 11.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Z myślą o Niepodległej” – wystawa książek

 

Rawicz

Rawicka Biblioteka Publiczna, ul. Targowa 1, tel. 65 545 20 04, 65 546 76 33, www.biblioteka.rawicz.pl

pn.-śr., pt. 8.00-19.00, czw. 8.00-15.00, sob. 8.00-13.00

Spotkanie autorskie z Gają Grzegorzewską, 12.04, godz. 17.00, czytelnia

 

Rokietnica

Biblioteka Gminna im. Marii Konopnickiej, ul. Pocztowa 8, tel./fax 61 814 52 12, bibliotekarokietnica.pl

pn., śr. 8.00-20.00, wt., czw., pt. 12.00-20.00

Warsztaty techniczne – kurs robotyki dla dzieci (odpłatne, obowiązują zapisy), 11.04, grupa młodsza 6-7 lat – godz. 15.30-16.30; grupa starsza 8-10 lat – godz. 16.30-17.30

Kurs fotograficzny dla młodzieży i dorosłych (odpłatne, obowiązują zapisy), 12.04, godz. 17.30-20.00

„Książkowa lista przebojów” – konkurs na recenzję książki, szczegóły na Facebooku Biblioteki; prace należy dostarczyć do 7.05.

 

Ryczywół

Biblioteka Publiczna Gminy – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 14, tel. 67 283 70 91, www.gok.ryczywol.pl/biblioteka

pn., śr., czw., pt. 8.00-18.00, wt. 8.00-19.00, sob. 8.00-13.00

Konkurs na logo biblioteki, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; termin składania prac 14.04.

 

Rzgów

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Konińska 4, tel. 63 241 90 15, www.gbprzgow.pl

pn., śr.9.00-17.00, wt., 8.00-16.00, pt. 10.00-18.00

„Wiosna, ach to Ty!” – wystawa obrazów Zofii Kurpiewskiej, malarki ze Starego Miasta, czynna do 13.04.

 

Skoki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty, ul. Rogozińska 1B, tel./fax 61 824 22 81, www.bibliotekaskoki.pl

pn.-pt. 9.00-19.00, sob. 9.00-14.00

„Portret Krajobrazu” – wystawa będąca efektem 25. Pleneru im. Krystyny Drążkiewicz; zwycięskie prace uczniów liceów plastycznych, czynna do 13.04.

 

Stęszew

Biblioteka Publiczna, Rynek 22, tel. 61 813 40 92, www.bibliotekasteszew.info

pn.-śr. 12.00-19.00, czw., pt. 8.00-15.00

Dzień Czekolady w Bibliotece, 12.04.

 

Suchy Las

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Szkolna 16, tel. 61 250 04 01, tel./fax 61 250 04 04, www.osrodekkultury.pl/biblioteka

pn.-pt. 9.00-18.00, ost. sob. m-ca 9.00-13.00

Spotkanie Młodzieżowego Klubu Książki: omawiane będą komiksy Art’a Spiegelman’a z cyklu pod tytułem „Maus”, 12.04, godz. 17.30

„Magia Opery” – wystawa fotografii Wojciecha Guzikowskiego, hol CK

 

Swarzędz

Biblioteka Publiczna, os. Czwartaków 1, tel./fax 61 818 63 14, www.biblioteka.swarzedz.pl

pn. 11.00-19.00, wt.-czw. 10.00-18.00, pt. 8.00-16.00

Wesoła Gromadka – zajęcia dla dzieci w wieku od 1-3 lat wraz z rodzicami/opiekunami (obowiązują zapisy), 12.04, godz. 9.00-10.00, Filia na os. Raczyńskiego 19

Biblioteczny Klub Młodzieżowy – zajęcia dla młodzieży w wieku 15-17 lat, 13.04, godz. 15.00-17.00, Filia w Kobylnicy

„Czego o swojej kulturze nie powie ci Arab” – wykład Agnieszki Chęś o kulturze arabskiej, 9.04, godz. 10.00, czytelnia, os. Czwartaków 1

Spotkanie autorskie z Agnieszką Tyszką, autorką książek dla dzieci i młodzieży, 10.04, godz. 11.00, czytelnia, os. Czwartaków 1

 

Szamotuły

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Edmunda Calliera, Rynek 10, tel./fax 61 292 13 61, tel. 61 292 11 43, www.biblioteka-szamotuly.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, pierwsza i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

Koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Tomasza Górkiewicza – gitarzysty, kompozytora i wokalisty, 12.04, godz. 18:00

Subiektywny Przewodnik po Ziemi Szamotulskiej cz. 2 – konkurs plastyczno/poetycko-literacki dla młodzieży i dorosłych, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 30.04.

 

Śrem

Biblioteka Publiczna im. Heliodora Święcickiego, ul. Grunwaldzka 10, tel. 61 283 54 67, www.biblioteka.srem.pl

pn. 11.00-15.00, wt.-pt. 10.00-19.00, sob. 9.00-13.00

Czytamy przedszkolakom, 9.04, godz. 9.00 i 10.00; 11.04, godz. 9.00; 12.04, godz. 9.00 i 10.00; 13.04, godz. 10.00 i 11.00, wypożyczalnia dla dzieci

Audio-baby – zajęcia dla grup przedszkolnych, 10.04, godz. 9.00, mediateka

„Olaf czeka na wiosnę” – głośne czytanie, zajęcia plastyczne dla dzieci, 10.04, godz. 10.00, Filia Błociszewo – OP Krzyżanowo

Literackie Poranki Malucha, 10.04, godz. 11.00, wypożyczalnia dla dzieci

Klub Literacki „Amator”, 10.04, godz. 14.30, planszoteka

Zajęcia biblioteczno-edukacyjne dla dzieci, 11.04, godz. 14.30, Filia Pysząca

Warsztaty teatralne dla dzieci (zajęcia odpłatne), 12.04, godz. 15.30, sala animacji

Spotkanie z twórczością Renaty Piątkowskiej – zajęcia edukacyjno-biblioteczne dla dzieci szkolnych, 12.04, godz. 15.00, Filia przy Moście, ul. Kilińskiego 2

Wiosenne czytanie z kolorowaniem, 12.04, godz. 15.00, Filia Błociszewo

Klub Internetowy – kurs komputerowy dla dorosłych, (zajęcia odpłatne), 12.04, godz. 16.00

BOOK Szpan – rozmowy o książkach, spotkanie młodzieży, 12.04, godz. 17.00, wypożyczalnia dla młodzieży

Biblioteka Przedszkolaka – animacje czytelnicze dla przedszkolaków, 13.04, godz. 12.00, Filia Wyrzeka

Spotkanie przy gramofonie, 13.04, godz. 17.00, salonik prasowy

Pracownia ilustracji (zajęcia odpłatne), 14.04, godz. 9.30, sala animacji

Filmowe poranki dla dzieci, 14.04, godz. 10.00, mediateka

Wystawa malarstwa Arkadiusza Cypriana, czynna do 15.05.

 

Środa Wielkopolska

Miejska Biblioteka Publiczna im. R.W. Berwińskiego, pl. Zamkowy 7, tel. 61 285 80 49, www.mbpsrodawlkp.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Konkurs literacko-poetycki „O Złoty Kałamarz”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 18.05.

 

Trzcianka

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Kazimiery Iłłakowiczówny, ul. Sikorskiego 22, tel./fax 67 216 33 59, www.biblioteka-trzcianka.pl

pn.-pt. 8.00-18.00

Spotkanie z Anną Bikont, autorką książką „Sendlerowa. W ukryciu”, 10.04, godz. 17.00

 

Trzcinica

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Szkolna 2c, tel. 62 332 20 83, www.biblioteka.trzcinica.com.pl

pn., wt., pt. 8.00-17.00, śr. 8.00-16.00, czw. 9.00-17.00

II edycja konkursu literackiego o „Laur Złotej Trzciny”, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; konkurs trwa do 15.06.

 

Turek

Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka, ul. Dworcowa 5, tel./fax 63 289 21 26, 63 278 51 34, www.biblioteka.turek.pl

pn.-pt. 9.00-18.30, sob. 9.00-13.00

Wycieczka do Kościoła Ewangelickiego z przewodnikiem dla uczestników Programu 50+ , 10.04, godz. 17.00

Warsztaty rękodzieła dla uczestników Programu 50+, 12.04, godz. 16.00

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce „Zapytaj księżyc” Nathana Filera, 13.04, godz. 12.00

 

Wągrowiec

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Średnia 18, tel. 67 262 00 68, 725 255 955, www.mbp.wagrowiec.eu

pn., wt., czw., pt. 8.00-17.00, śr. 8.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Świat baśni braci Grimm” – konkurs na komiks, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 4.05.

 

Witkowo

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Powstańców Wielkopolskich 17a, tel./fax 61 477 81 62, www.biblioteka-witkowo.com.pl

pn., śr., pt. 11.00-18.00, wt., czw., sob, 8.00-14.00,

Spotkania z książką dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, 14.04, godz. 11.00-13.00

 

Wronki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – Wroniecki Ośrodek Kultury, ul. Szkolna 2, tel. 67 254 06 17, www.wokwronki.pl

pn., śr., czw., pt. 8.00-18.00, wt. 8.00-15.00

„Minecraftowy miecz” – zajęcia plastyczne, 12.04, godz. 16.00

Spotkanie przy zielonej herbacie i szaszłyku z dietetykiem, Małgorzatą Cypel, 14.04, godz. 16.00, Filia, os. Borek 3

 

Września

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Dzieci Wrzesińskich 13, tel. 61 436 25 96, www.biblioteka.wrzesnia.pl

pn. 10.00-18.00, wt.-pt. 8.00-18.00, pierwsza sob. m-ca 8.00-14.00

Spotkanie z Edytą Zarębską, bajkopisarką i ilustratorką, laureatką konkursu literackiego im. Astrid Lindgren, 9.04, godz. 8.00, 10.00 i 12.00; 10.04, godz. 12.00, Biblioteka we Wrześni; 10.04, godz. 10.30, Filia w Kaczanowie

 

Zbąszyń

Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu – Zbąszyńskie Centrum Kultury, ul. 17 Stycznia 59a, tel./fax 68 386 07 00, www.biblioteka.zbaszyn.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-19.00, śr. 11.00-16.00, sob. 9.00-13.00

„Afryka. Uwamkelekile!” – spotkanie z Mirosławem Lachowiczem: opowieści, slajdowisko podróżnicze, 13.04, godz. 18.00

Wiosenny zbąszyński „Spacer z psem”, 15.04, od godz. 14.00; współorganizacja

„Bo w górach jest wszystko co kocham” – wystawy fotografii Andrzeja Funki, czynna do 27.04.

 

Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta, ul. Sienkiewicza 9, tel./fax 62 721 51 72, www.biblioteka.zduny.pl

pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-12.00

„Tylko Norwegia” – spotkanie z Ewą Szajna, 12.04.

 

Złotów

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, ul. Grochowskiego 17, tel./fax 67 263 20 00, www.biblioteka-zlotow.pl

pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-13.00

Oseskowy Klubik Bajkowy – zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat, 11.04, godz. 15.30

XV Powiatowy Konkurs Literacki „Przygoda z lekturą” pt.: „Skarpetkowe historie”, regulamin konkursu dostępny na naszej stronie internetowej; prace należy dostarczyć do 27.04.

„Dwa lata jednej łąki” – wystawa fotografii Bogdana Budnika

 

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.