Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Kalendarium wydarzeń bibliotecznych 08-14/01/2018

Czarnków

Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnkowie – Miejskie Centrum Kultury, pl. Wolności 5, tel. 67 255 59 82, www.mbp.czarnkow.pl

pn.-pt. 8.00-17.00, sob. 9.00-13.00

Bajkownica – zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat, 8.01, godz. 16.00, Filia nr 1, os. Parkowe 11

Bibliomoliki – zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat, 10.01, godz. 10.00, Oddział Dziecięcy, ul. Wroniecka 32

 

Czempiń

Biblioteka Publiczna, ul. Parkowa 2, tel. 61 282 64 03, www.biblioteka.czempin.pl

pn.-pt. 9.00-19.00

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce M. Halber „Najgorszy człowiek na świecie”, 10.01, godz. 18.00

Konkurs czytelniczy „Czytasz? Wiesz!”, konkurs trwa do 14.12

 

Dopiewo

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury, ul. Konarzewska 12, tel./fax 61 814 82 23, www.bibldop.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01, od godz. 14.00

 

Duszniki

Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury, ul. Jana Pawła II 8, tel. 61 291 94 80, 508 570 445, www.bpicak.pl

pn. 8.00-16.00, wt., śr. 8.00-17.00, czw. 8.00-15.00, pt. 11.00-18.00

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01.

 

Gostyń

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Wrocławska 257, tel. 65 572 09 52, fax 65 575 12 99, www.biblioteka.gostyn.pl

wt.-śr. 11.00-18.00, czw. 9.00-18.00, pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-14.00

Spotkanie Klubu Mam, 8.01, godz. 10.00

 

Granowo

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Stawowa – Pałac 1, tel. 61 447 21 89, www.biblioteka.granowo.pl

pn., wt., czw., pt. 10.00-18.00, śr. 7.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Konkurs czytelniczy „Magiczny Czas Świąt”, czas trwania konkursu 15.12.2017-15.02.2018

 

Jarocin

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Park 3, tel./fax 62 747 23 46; 62 747 84 71, www.bibliotekajarocin.pl

pn.-pt. 8.00-16.00, sob. 9.00-13.00

Krzysztof Kowalewski czyta fragmenty „Przygód dobrego wojaka Szwejka” Jaroslava Haška, 12.01, godz. 18.00, sala kominkowa w Pałacu Radolińskich; bezpłatne wejściówki do odbioru w bibliotece

 

Kalisz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka, ul. Łazienna 6, tel. 62 757 34 30, 757 22 88; fax 62 766 54 47, www.mbp.kalisz.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

„Książka zamknięta w małej formie graficznej. Exlibrisy ze zbiorów prywatnych Marii Kubackiej-Gorweckiej”, wystawa czynna do 30.03, Biblioteka Główna, ul. Legionów 66

„Architekt z Niecałej – Albert Nestrypke”, wystawa czynna 8-31.01, Filia nr 3, ul. Krótka 3

„Witam cię kartek szelestem...”, wystawa czynna do 28.02, Filia nr 4, al. Wolności 27

„Wolność i poeci” – wystawa organizowana z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, czynna do 30.03, Filia nr 5, ul. Złota 26-28

„Odpowiednie dać słowo słowu” – wystawa poświęcona sztuce przekładu, wystawa czynna do 30.03, Filia nr 9, ul. Serbinowska 1A

 

Kamieniec

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Szkolna 2, tel. 61 443 04 55, biblioteka.kamieniec.pl

pn. 10.00-18.00, wt., śr. 11.00-19.00, czw. 7.00-15.00, pt. 9.00-17.00

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01, od godz. 14.45

 

Kępno

Samorządowa Biblioteka Publiczna im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej, ul. Kościuszki 7, tel. 62 782 20 92, www.waszabiblioteka.pl

pn., śr. 8.30-15.30, wt., czw., pt. 8.30-17.00

„Poczytaj mi mamo, tato – w nosidle!”, 12.01, godz. 17.00

 

Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Sienkiewicza 26a, tel. 62 782 11 01, www.bibliotekakepno.pl

pn.-pt. 9.00-17.00, pierwsza i trzecia sob. m-a 10.00-13.00

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kępnie, 14.01, godz. 15.00, ul. Walki Młodych 9

 

Koło

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 19, tel./fax 63 217 80 03, 217 80 02, www.biblioteka-kolo.pl

pn.-śr., pt. 8.00-18.00, czw. 10.30-15.00

„Sprawiedliwa wśród Narodów Świata” – plastyczny konkurs powiatowy, szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 19.01.2018

 

Komorniki

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Stawna 7/11, tel. 61 810 76 13, www.biblioteka-komorniki.pl

pn., pt. 8.00-16.00, wt. 10.00-19.00, śr. 8.00-15.00, czw. 11.00-19.00

Wspólne Kolędowanie z Piotrem Pawlickim, 11.01, godz. 18.00, Filia Bibliotecznej w Plewiskach; wstęp wolny

 

Kościan

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Tomaszewskiego, ul. Wrocławska 28b, tel. 65 512 00 40, 65 511 00 26, www.biblioteka.koscian.pl

pn.-śr., pt. 10.00-18.00, czw., sob. 8.00-15.00

Klub Przyjaciół Trąbka Bombka, 9.01, godz. 10.00, Oddział dla Dzieci

 

Kórnik

Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 65, tel. 61 817 00 21, www.biblioteka.kornik.pl

pn., wt., pt. 11.00-19.00, śr., czw. 8.00-15.00, 1, 2, 3 sob. m-ca 9.00-13.00

Bajkoczytanie dla dzieci : „Wesoły Elf”, 9.01, godz. 17.30

Warsztaty Pasjoteki: „WOŚP – sercowe szaleństwo”, 8 i 9.01, godz. 17.00-19.00; wstęp wolny

 

Kramsk

Biblioteka Publiczna Gminy – Gminny Ośrodek Kultury, Rynek 4a, tel./fax 63 247 00 01, www.gokramsk.pl

pn.-śr., pt. 8.00-16.00

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01, godz. 17.00

 

Krotoszyn

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera, ul. Benicka 9, tel./fax 62 725 27 83, www.biblioteka.krotoszyn.pl

pn.-pt. 9.00-17.00

Spotkanie Klubu Mam, 11.01, godz. 10.00; wstęp wolny

 

Książ Wielkopolski

Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury, ul. Wichury 11a, tel./fax 61 282 22 43, www.ck-ksiazwlkp.pl

pn.-pt. 9.00-17.00, sob. 10.00-13.00

Wtorkowe spotkania z rękodziełem, 9.01, godz. 15.00; informacje: 61 282 22 43

 

Leszno

Miejska Biblioteka Publiczna im. St. Grochowiaka, ul. B. Chrobrego 3, tel. 65 520 53 55, www.mbpleszno.pl

pn., śr., pt. 10.30-18.00, wt., czw. 9.00-16.00, sob. 9.00-14.00

„Franciszek Zborowski ps. Zbroja – oficer Armii Krajowej, więzień polityczny PRL (1908-1979)” – promocja książki dr. hab. Waldemara Handke, 8.01, godz. 17.00

Spotkanie członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku, 9.01, godz. 16.00, Salka Klubowa „Galeria Lochy”

„W świecie abstrakcji” – wernisaż wystawy fotografii Jolanty Mierzwy, 12.01, godz. 17.00; wystawa czynna do 3.02.

Muzyczne poranki: „Karnawałowe rytmy”, 13.01, godz. 11.00-14.00, Biblioteka Ratuszowa

„Moje fascynacje” – spotkanie poetyckie z Gabrielem Roszakiem, 14.01, godz. 17.00, Biblioteka Ratuszowa, Rynek 1

„Biblioteka – Magiczny Dwór bez glutenu” – spotkanie dla osób na diecie bezglutenowej; w programi m.in.: warsztaty biblioteczne dla dzieci, warsztaty psychologiczne dla dorosłych (obowiązują zapisy), 14.01, godz. 11.00-13.30

 

Luboń

Biblioteka Miejska, ul. Żabikowska 42, tel./fax 61 813 09 72, www.biblub.com

pn.-śr. 11.00-19.00, czw.-pt. 9.00-15.00

„Tajemnice wielkich dzieł i dawnych mistrzów” – wykład z historii sztuki, 9.01, godz. 17.00

„Wietnam, Nepal, Bangkok” – spotkanie z cyklu „Podróże z pasją”, 10.01, godz. 17.00.

„Oczy od grzechu ciemne” – wieczór poezji śpiewanej oraz promocja najnowszej książki poetyckiej Kaliny Izabeli Zioły; wiersze poetki do własnej muzyki zaśpiewa Tomasz Bateńczuk, 11.01, godz. 18.00; wstęp 5 zł

 

Lwówek

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. E. Sczanieckiej 56, tel. 61 441 40 55, www.biblioteka.lwowek.com.pl

pn.-śr., pt. 8.00-18.00, czw. 8.00-15.00

Klub Maluszka – spotkanie dla dzieci w wieku 1-4 lat wraz z rodzicami, 11.01, godz. 9.30

 

Malanów

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna, ul. Kaliska 2, tel. 63 288 33 22, www.ckibp.malanow.pl

pn.-pt. 10.00-18.00

Kółko teatralne dla dzieci, 8.01, godz. 14.30

Zajęcia plastyczne dla dzieci, 11.01, godz. 14.30

 

Miedzichowo

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 16, tel./fax 61 441 02 00, www.biblioteka-miedzichowo.pl

wt. 9.00-17.00, śr. 8.00-18.00, czw. 8.00-16.00       

„Elżbieta Wasiuczyńska” – wystawa z cyklu Mistrzowie Ilustracji, czynna do 26.01.

 

Mieścisko

Gminna Biblioteka Publiczna im. Czesława Chruszczewskiego, ul. T. Kościuszki 11, tel. 61 427 80 76, www.miescisko.naszabiblioteka.com

pn.-pt. 9.00-20.00, sob. 9.00-14.00

Kabaret „Ciach”, 13.01, godz. 17.00; bilety 40 zł, Dom Kultury

 

Murowana Goślina

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego, ul. Poznańska 16, tel. 61 892 36 27, www.biblioteka.murowana-goslina.pl

pn. 10.00-19.00, wt., czw. 10.00-18.00, śr. 8.00-15.00, pt. 8.00-14.00

„Pastelove Fascynacje” – wystawa prac Marka Derbicha, czynna w terminie 9.11.17-21.01.18, sala sesyjna biblioteki

 

Nowe Miasto

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Poznańska 8a, tel. 61 287 46 18, www.nowemiasto.naszabiblioteka.com

pn., śr.-pt. 10.00-18.00, wt. 9.00-15.00, pierwsza i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

Zajęcia plastyczne dla dzieci, 12.01, godz. 15.00-16.00, Filia w Chociczy

 

Nowy Tomyśl

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Witosa 8, tel. 61 442 12 70, www.bibliotekant.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-18.00, śr. 11.00-16.00, sob. 10.00-14.00

Poranek w bibliotece – zajęcia dla najmłodszych, 9.01, godz. 10.00

„Wróżby Rzepichy” – spektakl teatralny, 9.01, godz. 18.00, sala widowiskowa NOK, ul. Tysiąclecia 3

Klub Miłośników Podróży Przez kontynenty: „Kobieta (i) wulkan” – spotkanie z Anitą Demianowicz, podróżniczką, reporterką i fotografką, 10.01, godz. 18.00

Kryminalne rozmowy – spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: rozmowa o książce Ryszarda Ćwirleja „Śliski interes”, 11.01, godz. 18.00

 

Oborniki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego, ul. Kopernika 10, tel./fax 61 296 02 65, www.biblioteka.oborniki.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

„Krasnoludki są na świecie” – program czytelniczy; spotkanie dla dzieci ze żłobka, 11.01, godz. 9.00

Wernisaż wystawy fotografii Jerzego Molińskiego, 11.01, godz. 18.00

„Daję Ci Panie moje granie i śpiewanie” – koncert uczniów Aliny Forysiak, 12.01, godz. 18.00

 

Opalenica

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, os. Centrum 11, tel. 61 447 74 30, ckibopalenica.pl

pn., wt., pt. 10.00-18.00, śr. 8.00-20.00, czw. 8.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie Opalenickiego Klubu Włóczkersów, 12.01, godz. 16.30, czytelnia

26. Finał WOŚP w Opalenicy, 14.01, godz. 15.00, Hala OSiR, ul. Gimnazjalna 1

 

Opatówek

Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów, pl. Wolności 18, tel./fax 62 761 82 09, www.biblioteka.opatowek.pl

pn.-pt. 7.30-19.00, sob. 8.00-13.00

XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Stefana Gillera – zgłoszenia do 12.01.2018.

 

Ostrów Wielkopolski

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego, ul. Wolności 2, tel./fax 62 737 47 00, www.biblioteka-ostrow.pl

pn., wt., czw., pt. 8.00-18.00, śr. 9.00-14.00, sob. 9.00-13.00

„Walentynkowy wiersz miłosny” – powiatowy konkurs literacki; szczegóły na stronie internetowej biblioteki, konkursowe teksty należy przesyłać do 24.01.

 

Pępowo

Gminna Biblioteka Publiczna, ul. St. Nadstawek 1a, tel. 65 573 66 22, email: biblioteka_pepowo@o2.pl

pn. 10.00-18.00, wt., czw. 9.00-15.30, śr., pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-12.00

Konkurs dla dzieci i młodzieży na najaktywniejszego czytelnika 2018, konkurs trwa do 31.08

 

Piła

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, ul. Mariana Buczka 14, tel. 67 351 79 03, 67 351 79 04, www.biblioteka.pila.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-15.00; Oddz. dla Dzieci, pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-15.00

Trzy kwadranse z książką i kredką – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci z osiedla, 9.01, godz. 16.00, Filia nr 1, ul. Ludowa 11

Rodzinne popołudnia z Misiem – spotkania z książką i jej twórcami dla dzieci w wieku do 6 lat z rodzicami, 10.01, godz. 17.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

Klub Gier Planszowych – rozgrywki dla dzieci i młodzieży, 10.01, godz. 15.00, Filia nr 8, ul. Andersa 10

Karty na stół – turnieje brydżowe dla mieszkańców osiedla, 11.01, godz. 15.00, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Twórczy Papier – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci z osiedla w wieku 7-10 lat, 11.01, godz. 15.15, Filia nr 7, al. Poznańska 91

Opowiem Ci książkę – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat, 12.01, godz. 18.30, Filia nr 9, ul. Wenedów 8A

Kącik Gier Planszowych – dla dzieci od lat 6 wraz z rodzicami, 13.01, godz. 11.00, Oddział dla Dzieci, ul. Staromiejska 14

Poetycka 4 – salonik poetycki: „…taką mnie wymyśliłeś chuligana od chmur poławiacza słów…” – prezentacja wierszy Agnieszki Świderskiej, poetki, dziennikarki, dwukrotnej laureatki „Turnieju Jednego Wiersza”, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

Galeria różności: Wystawa „Szopka bożonarodzeniowa”, Filia nr 7, al. Poznańska 91

Skarby z mojej komody: „Piła foto-grafika” – prezentacja zdjęć Piły z wmontowanymi komputerowo szkicami, Filia nr 6, ul. Kr. Jadwigi 17

„Piła foto-grafika” – prezentacja zdjęć Piły z wmontowanymi komputerowo szkicami. Praca członków sekcji plastycznej PLAMA i sekcji fotograficznej MIGAWKA – Klub Seniora, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

 

Pleszew

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Słowackiego 19A, tel./fax 62 742 83 58, www.bppl.pl

pn., czw., pt. 9.00-18.00, wt. 9.00-19.00, sob. 9.00-14.00

Biblioteczny Klub Modelarstwa Papierowego, 13.01, godz. 10.00-13.00

 

Pniewy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pniewy – Centrum Kultury, ul. Strzelecka 11A, tel./fax 61 291 09 64, www.bibliotekapniewy.pl

pn. 8.00-16.00, wt., śr., pt. 9.00-17.00, czw. 11.00-19.00

Spotkanie Koła Filmowego Stop Klatka!, 9.01, godz. 18.30

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01, godz. 14.00-20.00, Hala Sportowo-Widowiskowa

 

Pobiedziska

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Kostrzyńska 21, tel. 61 817 71 46, www.bppob.pl

pn., czw. 10.00-19.00, wt., pt. 10.00-16.00, śr. 8.00-16.00, pierwsza i ost. sob. m-ca 9.00-13.00

Klub Żywego Słowa – warsztaty dla młodzieży i dorosłych, 9.01, godz. 17.00-18.30 (młodzież); godz. 18.30-20.00 (dorośli)

Spotkanie Klubu Rękodzieła, 11.01, godz. 17.00.

 

Poznań

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury, ul. Prusa 3, tel. 61 66 40 850, www.wbp.poznan.pl

pn., śr., pt. 9.00-16.00, wt., czw. 10.00-18.00

Wojewódzki Przegląd Wystaw Fotograficznych 2017 roku: „Portret” – wernisaż wystawy pokonkursowej Trzcianeckiego Domu Kultury, 9.01, godz. 17.00, Galeria WBPiCAK

 

Przemęt

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka, ul. Jagiellońska 16, tel. 65 619 34 86, www.gok.org.pl

pn., śr., czw., pt. 12.00-18.00, wt. 9.00-15.00, sob. 10.00-13.00

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01, godz. 13.30-17.30, Sala GCKiB

 

Puszczykowo

Biblioteka Miejska im. Małgorzaty Musierowicz – Centrum Animacji Kultury, Rynek 15, tel./fax 61 819 46 49, www.biblioteka.iq.pl

pn., pt. 7.00-15.00, wt., śr., czw. 10.00-18.00

„Pastorałka” – spektakl dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl, 10.01, godz. 17.00; bilety: 5 zł, dostępne przed spektaklem

„Zimowe szaleństwo” – warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat, 13.01; zapisy tel. 61 819 46 49; koszt: 30 zł (cały dochód zostanie przeznaczony na WOŚP)

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01, godz. 13.00-19.00, Hala Widowiskowo-Sportowa

 

Rokietnica

Biblioteka Gminna im. Marii Konopnickiej, ul. Pocztowa 8, tel./fax 61 814 52 12, www.bibrok.neostrada.pl

pn.-śr. 8.00-20.00, wt., czw., pt. 12.00-20.00

Zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży, 8 i 11.01, godz. 17.00 i 18.00

 

Skoki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty, ul. Rogozińska 1B,: tel./fax 61 824 22 81, www.bibliotekaskoki.pl

pn.-pt. 9.00-19.00, sob. 9.00-14.00

Operetkowy Koncert Noworoczny, 11.01, godz. 19.00, Gościniec Winnica w Sławicy, ul. Dzwonowska 21; bilety 40 zł

26. Finał WOŚP w Skokach, 14.01, godz. 15.00-20.00

 

Stare Miasto

Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Główna 16, tel. 63 241 60 67, www.bibliotekastaremiasto.pl

pn., wt., śr., pt. 8.00-18.00, czw. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00

Koncert Noworoczny; wystąpi m.in.: Oleksandr Bozhyk – wirtuoz skrzypiec i półfinalista programu „Mam Talent”, 13.01, godz. 16.00

 

Suchy Las

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy, ul. Szkolna 16, tel. 61 250 04 01, tel./fax 61 250 04 04, www.osrodekkultury.pl/biblioteka

pn.-pt. 9.00-18.00, ost. sob. m-ca 9.00-13.00

Karawana Opowieści przedstawia: „Baśnie Skandynawskie”, 11.01, godz. 9.00 i 11.00; bilety: 5 zł

„Wokół świata na wariata” – spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim, autorem książek dla dzieci, podróżnikiem, miłośnikiem zwierząt, redaktorem i biografistą, 12.01, godz. 18.00

„Karzełkowo w śnieżnej czapie” – Głośne Czytanie Bajek, czyta Piotr Witoń, 14.01, godz. 11.00

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01, od godz. 16.00, Sala widowiskowa, hol CKiBP, ul. Szkolna 16

 

Swarzędz

Biblioteka Publiczna, os. Czwartaków 1, tel./fax 61 818 63 14, www.biblioteka.swarzedz.pl

pn. 11.00-19.00, wt.-czw. 10.00-18.00, pt. 8.00-16.00

Poczytajki Małej Szajki – spotkanie z literaturą, sztuką, folklorem dla dzieci w wieku 3-6 lat, 10.01, godz. 11.00

Wesoła Gromadka – zajęcia dla dzieci w wieku od 1-3 lat wraz z rodzicami/opiekunami (obowiązują zapisy), 11.01, godz. 9.00-10.00, Filia na os. Raczyńskiego 19

Biblioteczny Klub Młodzieżowy – zajęcia dla młodzieży w wieku 15-17 lat, 12.01, godz. 15.00-17.00, Filia w Kobylnicy

 

Szamotuły

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły im. Edmunda Calliera, Rynek 10, tel./fax 61 292 13 61, tel. 61 292 11 43, www.biblioteka-szamotuly.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, pierwsza i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00

„Razem z Babcią i Dziadkiem…” – konkurs przeznaczony jest dla dzieci szkół podstawowych; szczegóły na stronie internetowej biblioteki; prace należy dostarczyć do 18.01.

Galeria Jednego Dzieła: pirografia Magdaleny Sowińskiej-Kaczmarek inspirowana Bogurodzicą Anieli (Neli) Pawlikowskiej z 1932 r.

 

Śrem

Biblioteka Publiczna im. Heliodora Święcickiego, ul. Grunwaldzka 10, tel. 61 283 54 67, www.biblioteka.srem.pl

pn. 11.00-15.00, wt.-pt. 10.00-19.00, sob. 9.00-13.00

Literatura detektywistyczna dla dzieci – spotkanie dla dzieci w wieku 6 – 11 lat, 8.01, godz. 16.00, Filia Wyrzeka

Moje hobby – spotkanie, 8.10, godz. 17.00, salonik czytelniczy

Audio-baby – zajęcia dla grup przedszkolnych, 9.01, godz. 9.00, mediateka

Literackie Poranki Malucha – dla dzieci od 1 do 3 lat, 9.01, godz. 11.00, wypożyczalnia dla dzieci

Klub Literacki „Amator”, 9.01, godz. 15.30, planszoteka

„Zimowanki” – głośne czytanie i zajęcia plastyczne dla dzieci, 9.01, godz. 16.00, Filia Błociszewo

Spotkanie autorskie z Magdaleną Podbylską, warsztaty literackiedla dzieci, 10.01, godz. 10.00, sala audiowizualna

Zajęcia biblioteczno-edukacyjne dla dzieci, 10.01, godz. 14.30, Filia Pysząca

Bajki o zimie – zajęcia edukacyjno-biblioteczne dla dzieci szkolnych, 11.01, godz. 15.00, Filia Przy Moście, ul. Kilińskiego 2

Czytamy przedszkolakom – głośne czytanie dla dzieci, 11.01, godz. 9.00; 12.01, godz. 10.15, wypożyczalnia dla dzieci

Klub Internetowy: kurs komputerowy dla dorosłych (zajęcia odpłatne), 11.01, godz. 16.00

Biblioteka Przedszkolaka – zajęcia czytelnicze dla dzieci, 12.01, godz. 12.00, Filia Wyrzeka

Klub Małego Słuchacza – zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat, 12.01, godz. 16.00, mediateka

Klub Miłośników Gier Planszowych – dzieci/dorośli/młodzież, 13.01, godz. 9.00, planszoteka

Pracownia ilustracji (zajęcia odpłatne), 13.01, godz. 9.30-12.30, sala animacji

 

Środa Wielkopolska

Miejska Biblioteka Publiczna im. R.W.Berwińskiego, pl. Zamkowy 7, tel. 61 285 80 49, www.mbpsrodawlkp.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Czwartkowa Uczta Duchowa; wystąpią: Patrycja Kawalec – gitara, Dominika Dobrolińska – sopran, Grzegorz Rudny – fortepian, 11.01, godz. 17.30, sala Biblioteki

 

Wolsztyn

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Stanisława Platera, ul. Gajewskich 48, tel./ fax 68 384 22 81, tel. 68 347 26 30, www.bibliotekawolsztyn.pl

pn., wt., śr., pt. 8.00-18.00, czw. 8.00-16.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie z pisarką Magdaleną Ludwiczak, 10.01, godz. 16.00

 

Wronki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – Wroniecki Ośrodek Kultury, ul. Szkolna 2, tel. 67 254 06 17, www.wokwronki.pl

pn., śr., czw., pt. 8.00-18.00, wt. 8.00-15.00

Kreatywne Wronki: „Skarpetkowy BB-8” – zajęcia plastyczne inspirowane „Star Wars”, 11.01, godz. 16.00

 

Wyrzysk

Biblioteka – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 15, tel. 67 286 26 64, biblioteka.mgokwyrzysk.pl

pn.-czw. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00, pierwsza i ostatnia sob. m-ca 9.00-12.00

Zajęcia pozalekcyjne: „Przywołujemy zimę”, 9.01, godz. 14.00

Przystanek pomysłów: „Karnawałowe stylizacje”, 12.01, godz. 14.45, Filia w Osieku nad Notecią

 

Zagórów

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Wojska Polskiego 13, tel. 63 274 81 09, www.biblioteka-zagorow.pl

pn., śr., pt. 8.00-18.00, wt., czw. 8.00-16.00

Spotkanie autorskie z Jackiem Bartkowiakiem, autorem książki „Element antysocjalistyczny. Samorząd studentów na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu w latach 1980-1989”, 12.01, godz. 18.00

 

Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta, ul. Sienkiewicza 9, tel./fax 62 721 51 72, www.biblioteka.zduny.pl

pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-12.00

Kurs komputerowy, 9.01, godz. 10.00

 

Złotów

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, ul. Grochowskiego 17, tel./fax 67 263 20 00, www.biblioteka-zlotow.pl

pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-13.00

Oseskowy Klubik Bajkowy – zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat, 10.01, godz. 15.30

 

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.