Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Kalendarium wydarzeń 14-23/11/2014

Chodzież

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Michalskiego, ul. Kościuszki 32, tel. 67 381 81 38, 67 381 81 08, www.biblioteka-chodziez.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-13.00

Spotkanie Klubu Podróżnika: „Wycieczka do Peru”, 17.11, godz. 17.00

Spotkanie z premierem Hanną Suchocką, 18.11, godz. 17.00

Zajęcia Klubu 3xP (Poszukiwacze Plastycznych Przygód): dary jesieni – obrazki z liści, 21.11, godz. 17.00

 

Czarnków

Miejska Biblioteka Publiczna, pl. Wolności 5, tel. 67 255 27 73, www.mck.czarnkow.info

pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-13.00; Oddz. dla dzieci, ul. Wroniecka 32, pn.-pt. 8.00-17.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie autorskie z Gają Kołodziej, 14.11, godz. 11.00

Klub Odlotowych Czytelników – wspólne głośne czytanie z cyklu „Podwieczorki z książką”, 20.11, godz. 16.00

 

Dopiewo

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury, ul. Konarzewska 12, tel. 61 813 82 23, www.bibldop.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

Dopiewski Dyskusyjny Klub Filmowy, 17.11, godz. 20.30, Filia w Dąbrówce, Malinowa41

VII Dopiewska Jesień Teatralna – przegląd amatorskich teatrów seniorów, 18.11, godz. 16.00, sala OSP w Dopiewie, ul. Szkolna 21

 

Grodzisk Wielkopolski

Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 1, tel. 61 444 52 35, www.biblioteka.gro.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-18.00, śr. 11.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Wernisaż wystawy prac plastycznych Aleksandry Beker – uczennicy grodziskiego Liceum Ogólnokształcącego, 14.11, godz. 17.00

 

Kalisz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka, Biblioteka Główna, ul. Legionów 66, tel. 62 753 02 63, www.mbp.kalisz.pl

pn., wt., czw. 10.00-18.00, śr., pt. 8.00-15.00

„Przyodziani klęski chmurą i ognia purpurą. Kaliski sierpień 2014” – sesja historyczna, 14.11, godz. 10.00, Ratusz, sala recepcyjna, Główny Rynek 20

Jednodniówka kaliska „Feniks 1914” – rozstrzygnięcie konkursu na gazetę historyczną (w ramach obchodów 100-lecia zburzenia Kalisza), Ratusz, sala recepcyjna, Główny Rynek 20, podczas sesji historycznej

 

Koło

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa, tel. 63 217 80 03, 63 217 80 02, www.biblioteka-kolo.pl

pn., wt., śr., pt. 10.30-18.00, czw. 10.30-15.00, sob. 9.00-14.00

Dyskusyjny Klub Książki: Spotkanie autorskie z Katarzyną Pisarzewską, 18 11, godz. 16.30; współpraca z WBPiCAK

 

Leszno

Miejska Biblioteka Publiczna im. St. Grochowiaka, ul. B. Chrobrego 3, tel. 65 520 53 55, www.mbpleszno.pl

pn., wt., śr., pt. 9.00-19.00, czw. 9.00-15.30, sob. 9.00-14.00

Młodzieżowy Klub Książki, 15.11, godz. 11.00

„Cyfrowe drzewo genealogiczne” – warsztaty w ramach projektu „Cyfrowy wnuk” realizowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, 17.11, godz. 16.30

„Przypowieść o drzewie” – przedstawienie członków kółka poetycko-teatralnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, 18.11, godz. 16.00

„Spotkanie z Turcją”, 20.11, godz. 17.00; organizatorzy: Fundacja Centrum Aktywności Twórczej wspólnie z MBP

Wystawa: „Jan Karski. Człowiek Wolności”, 4-28.11

 

Luboń

Biblioteka Miejska, ul. Żabikowska 42, tel. 61 813 09 72, www.biblub.com

pn., śr. 12.00-20.00, wt., czw. 9.00-15.00, pt. 12.00-19.00, sob. 9.00-13.00

Spotkanie z poetką Bożeną Krewską oraz Turniej Jednego Wiersza, 14.11, godz. 10.00

Biblioteczny Klub Filmowy – spotkanie z dobrym kinem, prelekcję przed filmem i dyskusję po poprowadzi Marcin Jaukusz, 17.11, godz. 19.00

Bezpłatne porady prawne, 19.11, godz. 13.00-16.30

Warsztaty komputerowe 50+, 19.11, godz. 18.00

Kolorowe malowanie, warsztaty plastyczne prowadzi Przemysław Szydłowski, 21.11, godz. 16.00 i 17.30

 

Międzychód

Biblioteka Publiczna im. Jana Daniela Janockiego, pl. Kościuszki 9, tel. 95 748 24 37, www.biblioteka-miedzychod.info

pn., wt., czw., pt. 10.00-18.00, śr. 12.00-16.00, sob. 9.00-13.00

Dyskusyjny Klub Książki: Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem, 21.11, godz. 14.00

 

Nowy Tomyśl

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Witosa 8, tel. 61 442 12 70, www.bibliotekant.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-18.00, śr. 11.00-16.00, sob. 10.00-14.00

„Rozkręcamy społecznie!” – warsztaty filmowe dla młodzieży gimnazjalnej, 14.11. i 15.11, godz. 9.00-15.00

Z cyklu: Pisarz nas gości – spotkania autorskie z Agnieszką Gadzińską dla dzieci z kl. I-III, 17.11, godz. 8.30, Strefa Koloru Oddziału dla Dzieci i Młodzieży; godz. 10.00, Filia Bukowiec

Z cyklu: Spotkanie niebanalne – spotkanie z ks. Łukaszem Grysem, autorem książki „Groźba zagłady Izraela w księdze Estery”, 17.11, godz. 19.00

Klub Miłośników Podróży przez Kontynenty: „Londyn – innym szlakiem” – spotkanie z Andrzejem Pasławskim, 18.11, godz. 18.00

Klub Małego Odkrywcy: Odkrywamy tajemnice zumby z Lidią Piglą, 20.11, godz. 10.00

 

Oborniki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im Antoniego Małeckiego, ul. Kopernika 10, tel. 61 296 02 65, www.biblioteka.oborniki.pl

pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Dyskusyjny Klub Książki: Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem, 21.11, godz. 14.00; współpraca WBPiCAK

 

Opalenica

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, os. Centrum 11, tel. 61 447 74 30, www.bibliotekaopalenica.pl

pn., wt., śr., pt. 10.00-19.00, czw. 8.00-15.00, sob. 9.00-13.00

Biblioteczne spotkania „Kino łączy”. Listopad z kinem grozy, cz. I: Roman Polański, 14.11, godz. 19.00

 

Piła

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, ul. Mariana Buczka 14, tel. 67 351 79 03, 67 351 79 04, www.biblioteka.pila.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-15.00

Dyskusyjny Klub Książki „Po słowach”. Spotkanie ze Sławomirem Koprem, historykiem, autorem książek o okresie międzywojennym dziejów Polski i historii polskiej obyczajowości XIX stulecia, 18.11, godz. 19.00; współpraca z WBPiCAK

Baśnie i mity: „Tkanina Arachne” – wspólne czytanie dzieci z osiedla, 19.11, godz. 16.00, Filia nr 7

„Razem z Mamą, razem z Tatą” – popołudniowe zajęcia z książką dla dzieci i rodziców, 20.11, godz. 16.00, Filia nr 1, ul. Ludowa 11

4 Pory Roku z Książką. Kafejka literacka dla mieszkańców oraz przegląd nowości wydawniczych, 20.11, godz. 18.30, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

Tęczowy Pawilon: „Strrraszne historie” – relaks i zabawy z książką i kredką dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Zajęcia poprowadzi Anna Budych – plastyczka, czytelniczka biblioteki. Przed zajęciami „Kwadrans z językiem migowym”, prowadzenie Marta Stawska, 21.11, godz. 16.15, Filia nr 4, al. Powstańców Wlkp. 62

 

Pobiedziska

Biblioteka Miasta i Gminy, ul. Kostrzyńska 21, tel. 61 817 71 46, www.bppob.pl

pn., czw. 10.00-19.00, wt. 10.00-16.00, śr. 8.00-16.00, pt. 10.00-15.00, sob. 9.00-13.00 (pierwsza i ostatnia miesiąca)

Ucz się z biblioteką. E-kursy językowe i specjalistyczne dla czytelników biblioteki, dostępne od 17.11. Zapisy na kursy prowadzone są w Bibliotece w Pobiedziskach, ul. Kostrzyńska 21

 

Poznań

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, ul. B. Prusa 3, tel. 61 664 08 50, www. wbp.poznan.pl

pn., śr., pt. 9.00-16.00, wt., czw. 10.00-18.00

„O św. Marcinie, rogalach i gęsinie” – impreza krajoznawcza. Trasa: ul. Kramarska 32 – Rogalowe Muzeum Poznania – ul. Święty Marcin – Plac Mickiewicza, 15.11, godz. 10.00, start ul. Kramarska 32

„Listy do siostry Barbary Czerwijowskiej z lat 1946-1959” Kazimiery Iłłakowiczówny – spotkanie z udziałem edytorki zbioru Lucyny Marzec, listy poetki przeczyta Daniela Popławska, całość poprowadzi Anna Jaworska, 17.11, godz. 18.00, kawiarnia Sweet Surrender w Poznaniu (ul. Krasińskiego 1)

Spotkania autorskie w Wielkopolsce:

Agnieszka Gadzińska, 17.11, godz. 8.30, biblioteka w Nowym Tomyślu; godz. 12.00, biblioteka w Opalenicy

Maria Magdalena Pocgaj, 19.11, godz. 15.00, biblioteka w Krzykosach

Wystawa pokonkursowa „Moja Wielkopolska 2014”

 

Rawicz

Rawicka Biblioteka Publiczna, ul. Targowa 1, tel. 65 545 20 04, www.biblioteka.rawicz.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, czw. 8.00-15.00, sob. 8.00-13.00

Dyskusyjny Klub Książki: Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem, 19.11, godz. 17.00; współpraca z WBPiCAK

 

Szamotuły

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, Rynek 10, tel. 61 292 13 61, www.biblioteka-szamotuly.pl

pn.- pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00

Dyskusyjny Klub Książki: Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem, 20.11, godz. 18.00; współpraca z WBPiCAK

 

Stęszew

Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 11, tel. 61 813 40 92, www.biblioteka.steszew.pl

pn., śr., pt. 12.00-19.00, wt.,  czw., sob. (pierwsza w miesiącu) 8.00-15.00

Dyskusyjny Klub Książki: Spotkanie autorskie z Katarzyną Pisarzewską, 19.11, godz. 17.30; współpraca z WBPiCAK

 

Suchy Las

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 16, tel. 61 250 04 01, www.osrodekkultury.pl

pn.-pt. 9.00-18.00

Wieczór gier planszowych, 14.11, godz. 17.00-21.30, bilety 10 zł

„Kolorowe czytanki z Elmerem” – głośne czytanie bajek, 14.11, godz. 11.00

XV Gminny Konkurs Recytatorski „W jesieni tyle skrzypiec…”, 19.11, godz. 17.00

 

Śrem

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego, ul. Kilińskiego 2, tel. 61 283 54 67, www.biblioteka.srem.pl

pn., wt., czw., pt. 9.00-18.00, śr. 11.00-15.00, druga i trzecia sob. m-ca 9.00-13.00.

Jesienny jeż – zajęcia plastyczne, 14.11, godz. 11.30, Filia Wyrzeka

Obywatelska Pomoc Prawna – bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy Śrem, 17.11, godz. 16.00, Biblioteka, ul. Kilińskiego 2

Literackie Poranki Malucha: „Słoń na hulajnodze” – dla dzieci od 1 do 3 lat, 18.11, godz. 10.00, 11.00, Biblioteka Filia nr 1, ul. Okulickiego 3

Faworki – zajęcia kulinarne dla dzieci i młodzieży, 18.11, godz. 16.00, Filia Niesłabin

Czyja to wina, że czytamy Tuwima? VIII Gminny Konkurs Czytelniczy – finał, 19.11, godz. 9.00, Klub Wojskowy, ul. Kilińskiego

Głośne czytanie: „To się nie mieści w głowie”, 20.11, godz. 9.00- 11.00, Przedszkole Pod wierzbami

Warsztaty teatralne dla dzieci (zajęcia odpłatne), 20.11, godz.15.30, Filia nr 1, ul. Okulickiego 3

Dzień Pluszowego Misia – konkursy, zabawy, 21.11, godz. 11.00, Filia Wyrzeka – Oddział Przedszkolny

Andrzejkowe wróżby – wróżby i zabawy dla dzieci, 24.11, godz. 10.00, Filia Pysząca

 

Trzcianka

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. K. Iłłakowiczówny, ul. Sikorskiego 22, tel. 67 216 64 89, www.biblioteka-trzcianka.pl

pn.-pt. 8.00-19.00, sob. 8.00-15.00
Spotkanie autorskie z Gają Kołodziej, 14.11, godz. 9.00

Dyskusyjny Klub Książki: Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem, 17.11, godz. 17.00, współpraca z WBPiCAK

 

Wągrowiec

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Średnia 18, tel. 67 262 00 68, www.mbp.wagrowiec.eu

pn.-czw. 9.00-17.00, pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-13.00

XII Przegląd Małych Form Teatralnych „EKO-LIŚĆ 2014”, 19.11, godz. 9.00, sala Centrum Edukacji Ekologicznej w Wągrowcu, ul. Średnia 18

 

Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Kościuszki 49, tel. 67 268 56 25, www.pbp.wagrowiec.pl

pn-pt. 7.45-17.00, sob. 10.00-15.00

Dyskusyjny Klub Książki: Spotkanie ze Sławomirem Koprem, autorem książek historycznych, 18.11, godz. 15.00, współpraca z WBPiCAK

 

Wolsztyn

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Gajewskich, tel. 68 347 26 30, www.bibliotekawolsztyn.pl

pn., wt., śr., pt. 9.00-19.00, czw. 9.00-17.00, sob. 9.00-14.00

Spotkanie z Marcinem Adamczakiem, autorem książki „Wolsztyn w XIX wieku” – Spacer po dawnym Wolsztynie – prezentacja multimedialna, 17.11, godz. 11.00-12.00

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.